Indeling (niet selectie) jeugdteams

9 Juni 2017 / Jeugdcommissie / Jeugd

Nadat vorige week de voorlopige indelingen van de jeugdselectieteams bekend zijn gemaakt, volgen hier de voorlopige indelingen van de overige jeugdteams.

De indelingen zijn voorlopig omdat nog niet alle aanmeldingen en afmeldingen zijn verwerkt. Ook is de verwachting dat er nog nieuwe aanmeldingen volgen wat mogelijk mutaties in de indelingen tot gevolg kan hebben. Er is zoveel als mogelijk invulling gegeven aan wensen van ouders en spelers m.b.t. de indelingen, maar dit zal niet in alle gevallen gelukt zijn. De teams JO11-6 en JO8-3 zullen nog aangevuld worden na het verwerken van de verschillende mutaties.

Mochten er nog vragen zijn over deze voorlopige indelingen dan kan contact opgenomen worden met de coördinator van de betreffende sectie of met het Hoofd Jeugd opleidingen.  

Jeugd onder 19

JO19-3
Kelvin Bertram
Jesse Bleijenburg
Daan Buitelaar
Mustafa Channouf
Eyob Diepeveen
Elmar Heere
Gerwin Hoekstra
Jasper Knol
Roberto Nolting
Jens van Reenen
Wilco Reimink
Joeri Steenwijk
Jiri Vos
Sander van Weeghel
 
JO19-4
Max van Alst
Mathijs Bollee
Patrick uit de Bosch
Leander Brinkman
Ruben Dekker
Jonathan van Diermen
Diederick Gerards
Maarten Krop
Brian Maas
Job Moll
Mart Scholten
Bas van Vugt
Dani Wijk
Joris Zomer

Jeugd onder 17

JO17-3
Sjoerd Bäumer
Lucas Berg
Rick Besselsen
Steven Beumer
Jasper Bosschart
Damian Deinum
Niek van den Engel
Clint Haverkamp
Johno Keijzer
Raphael Mennen
Thomas Molenberg
Lucas Mulder
Thomas Ploeg
Jesse Tromp
Cedric Westhuis
 
JO17-4
Issam Belhadj
Mike de Boer
Ibrahim Cetinkaya
Redouan El Battiui
Yassine Fadili
Sander van Ginkel
Ömer Gören
Elias Hashemi
Ben Kranen
Brett van Meekeren
Ilhan Mete
Sem Mulder
Glenn Steenwijk
Theo Til
JO17-5
G. Alhomsi
Barry van Ark
Marouane Boutachkourt
Willard van Ginkel
Bram van Hartingsveldt
Jary Loef
Dyami Martin
Ruben Ooms
Talha Parasiz
Nick Petersen
Bas van Rhijn
Teije Smit
Delano Tielrooy
Roan van de Veen
Jesse Wiertz
 
 

Jeugd onder 15

JO15-3
Bam Beltman
Joost de Boer
Amin Bousselham Hamido
Koen Everts
Jamie de Fluiter
Boris Kusters
Luuk Loef
Diko Oolbekkink
Luca Ovinge
Joost Rijsdijk
Bram Risseeuw
Daan Slot
Bas Smit
Boet Veld
Jop Veldman
Danisch de Vries
Tiemo Wijk
 
JO15-4
Nidal Belga
Joost van den Berg
Chris van den Berg
Conner Bernal
Thomas Broos
Ike Edelman
Thomas Jansen
Tjesse de Jong
Jelte Kleen
Beau Knol
Damian Master
Ruben van der Meij
Tigo Molenberg
Thomas Sironi
Preyansu Tamang
Sem Tollenaar
Sander Verhoeven
Tim Zuiddam
JO15-5
Tim Bil
Patrick Bos
Aron van Breugelen
Marnix Buizer
Hazar Deveci
Job Dragstra
Mohammed Eibesh
Sem van Es
Marten den Hollander
Kemal Isik
Lukas Kisjes
Victor Klaassen
Sebastiaan Klarenbeek
Jurjan van de Kuilen
Mitchel van de Os
Abdulrahman Shtaiwi
Rowan Steijnis
Didier Westhuis
 
JO15-6
Karen Abdollahi
Emirhan Acikgöz
Floris van Beekhuizen
Youssef Belhadj
Dave van den Brink
Lars Dirksen
Gido Engelgeer
Brent Hoeve
Rohan Kowlesar
Mees Reijersen
Maik Ruijter
Thijs van Schoten
Bas Sijmons
Ruben Timmer
Quincy Vliek
Fenno Woortman
Robin Zaar
Jasper Zijl

Jeugd onder 13

JO13-3
Reinout van Aken
Fouad Allioui
Senna van Ark
Stijn Beumer
Sebastiaan Bosters
Nassim Bouysakkane
Thom Gulden
Imran Labbari
Mees Lammers
Thijs van de Mars
Mees Moolenaar
Hidde Rombeek
Mike Schaaphok
Niek Tigelaar
Thomas Vedder
Jim Vlaming
 
JO13-4
Jan van der Burgh
Anne-Márel Foppen
Thomas Gijsbertsen
Wesley Klappers
Mart Kroon
Melissa Luytjes
Luca Mennen
Mirre Mohan
Chris Padding
Mano Peetoom
Sören Petersen
Mats Petersen
Geert Jan van Pijkeren
Tom Schafthuizen
Jasper Schipper
JO13-5
Brend Baars
Nour Belga
Mila Besselsen
Stijn Buizer
Mirac Deveci
Yestin de Fluiter
Lune Noorman
Noa Peetoom
Aidan Postma
Joas Torn
Jan Joshua Verboom
Giel Verhoef
Stijn Visser
Marleen Vos
Keo van Zwamen
 
JO13-6
Matthijs Baars
Riley Boeree
Twan van Dam
Giel Dijkstra
Marijn Dooijeweerd
Mohamed Amine El Mouhouti
Tom van den Engel
Steven Havekes
Wessel van der Heijden
Robin van de Kamp
Jorik Kampen
Seyda Karaaslan
Damian Moraczynski
Samm Pelser
Finn Timmer
JO13-7
Mirac Cetinkaya
Tijmen Coppoolse
Jelle van Dijke
Yousri El Battiui
Imram El Ousrouti
Gerben Hannessen
Jaïr Kijkuit
Joran Kowlesar
Bilal Labbari
Pleun Pouw
Anouar Raoudi
Christian Sironi
Alan Stepniewski
Robin Teune
Yakub Yagbasan
 
JO13-8
Eyüp Akkaya
Dimytri Bus
Muhammed Gören
Sanne Honing
Laura Korevaar
Guido Lucas
Sem Petersen
Maël Ruitenberg
Liva Sahan
Sean Schaftenaar
Abdulrazzak Shtaiwi
Hilbert Strohmaier
Salih Tas

Jeugd onder 11

JO11-3
Jayden Beek
Elijah Bosgra
Mehmet Kaan Karaaslan
Lieke Kelderman
Hugo Lucas
Nino Petersen
Luuk Schaftenaar
Koen Visser
Sil Woerdeman
 
JO11-4
Mike van Bijsteren
Merijn Bos
Youri Jansen
Sem Kappers
Ruben Martens
Arne Medemblik
Jair Poel
Ruben Steenmeyer
Fernando Timmer
JO11-5
Mark Delhez
Taha Hansu
Rutger Hop
Velikan Karadavut
Tim Kluinhaar
Sander van der Linden
Luna van de Mheen
Rayan el Ouaamari
Sam van Rijn
 
JO11-6
Zein Eibesh
Valentijn Leene
Ishak Sariaslan
Levi Spijkerboer
Stef Veenendaal

Jeugd onder 9

JO9-3
Bowen Ashtari
Mink Bokhorst
Kaj Bregman
Julian Meerveld
Senn Michelsen
Danley Rekers
Abel Schultink
Mart Schut
 
JO9-4
Daan van Beem
Bram Bijker
Dinand Kockmann
Sander Korevaar
Bram Martens
Sam Melgers
Kasper Priem
Fatih Tekeli
JO9-5
Floris te Brake
Sepp Brugman
Alieke Heijboer
Kaya van de Kamp
Jort van Keeken
Nick Lammerts van Bueren
Jurre Woortman
Max van Zwieten
 
 

Jeugd onder 8

JO8-2
Joost Blom
Liam Goudsmid
Thom Groenen
Max van der Horn
Jur Lammers
Aharon Jansen
Rens Kelderman
Liv Torsius
 
JO8-3
Hidde Beijersbergen van Henegouwen
Jort Mons
Lees bericht

Oud-lid Aart Schuuring overleden

27-06-2017

Met leedwezen delen wij u mee dat op 24 juni oud-lid Aart Schuuring op 84-jarige leeftijd is overleden.

Lees bericht

De jeugdcommissie bedankt iedereen

25-06-2017

De jeugdcommissie blikt nog even terug op afgelopen seizoen en is ondertussen alweer volop in de voorbereiding voor het nieuwe seizoen. 

Lees bericht

Nieuwe coördinator wedstrijdsecretariaat

25-06-2017

Ik stel mij graag aan iedereen voor. Ik ben de nieuwe coördinator voor het wedstrijdsecretariaat.

Nieuwsoverzicht Archief