Competitiegegevens
0684 Onder 13 (3e fase A-cat) Hoofdklasse (3e fase) B
Stand
Programma
Uitslagen
23 maart 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
SDC Putten JO13-1 |
2 - 3 |
10:00 |
WVF JO13-1 |
Zeewolde JO13-1 |
2 - 4 |
09:45 |
asv Dronten JO13-1 |
Go Ahead Kampen JO13-1JM |
1 - 3 |
09:00 |
ZAC JO13-1JM |
DSV '61 JO13-1 |
2 - 1 |
08:45 |
Nunspeet JO13-1 |
CSV'28 JO13-1JM |
2 - 3 |
08:30 |
SVI JO13-1JM |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
4 - 0 |
08:30 |
Unicum JO13-2 |
SEH JO13-1 |
3 - 5 |
20 maart 2024 |
19:15 |
Go Ahead Kampen JO13-1JM |
Nunspeet JO13-1 |
2 - 0 |
16 maart 2024 |
10:30 |
Zeewolde JO13-1 |
ZAC JO13-1JM |
6 - 0 |
10:10 |
SEH JO13-1 |
WVF JO13-1 |
2 - 1 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
Unicum JO13-2 |
2 - 2 |
09:30 |
CSV'28 JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
5 - 1 |
09:00 |
DSV '61 JO13-1 |
asv Dronten JO13-1 |
0 - 5 |
09:00 |
SDC Putten JO13-1 |
SVI JO13-1JM |
0 - 1 |
09 maart 2024 |
12:00 |
WVF JO13-1 |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
2 - 1 |
11:15 |
Zeewolde JO13-1 |
DSV '61 JO13-1 |
4 - 1 |
11:00 |
ZAC JO13-1JM |
SEH JO13-1 |
0 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
Go Ahead Kampen JO13-1JM |
1 - 3 |
08:45 |
Nunspeet JO13-1 |
asv Dronten JO13-1 |
1 - 5 |
08:30 |
Unicum JO13-2 |
SDC Putten JO13-1 |
2 - 1 |
08:30 |
SVI JO13-1JM |
CSV'28 JO13-1JM |
4 - 0 |
02 maart 2024 |
10:50 |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
ZAC JO13-1JM |
1 - 1 |
10:15 |
SEH JO13-1 |
Zeewolde JO13-1 |
2 - 1 |
10:00 |
Go Ahead Kampen JO13-1JM |
SVI JO13-1JM |
3 - 2 |
09:45 |
asv Dronten JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
5 - 2 |
09:30 |
SDC Putten JO13-1 |
WVF JO13-1 |
0 - 1 |
09:30 |
CSV'28 JO13-1JM |
Unicum JO13-2 |
7 - 2 |
09:00 |
DSV '61 JO13-1 |
Nunspeet JO13-1 |
5 - 6 |
24 februari 2024 |
10:30 |
Zeewolde JO13-1 |
CSV'28 JO13-1JM |
4 - 1 |
10:15 |
SEH JO13-1 |
SDC Putten JO13-1 |
8 - 1 |
10 februari 2024 |
12:30 |
SVI JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
2 - 0 |
09:30 |
WVF JO13-1 |
asv Dronten JO13-1 |
0 - 1 |
09:15 |
ZAC JO13-1JM |
Go Ahead Kampen JO13-1JM |
1 - 5 |
09:00 |
DSV '61 JO13-1 |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
3 - 5 |
08:30 |
Unicum JO13-2 |
Nunspeet JO13-1 |
3 - 3 |
03 februari 2024 |
11:00 |
CSV'28 JO13-1JM |
SEH JO13-1 |
2 - 4 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
Unicum JO13-2 |
0 - 2 |
09:45 |
Go Ahead Kampen JO13-1JM |
Zeewolde JO13-1 |
3 - 1 |
09:45 |
asv Dronten JO13-1 |
ZAC JO13-1JM |
4 - 2 |
09:00 |
SDC Putten JO13-1 |
Sparta Nijkerk JO13-1 |
1 - 0 |
08:45 |
Nunspeet JO13-1 |
WVF JO13-1 |
4 - 2 |
08:30 |
SVI JO13-1JM |
DSV '61 JO13-1 |
5 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 22:45.
0363 Onder 13 (2e fase A-cat) Hoofdklasse (2e fase) E
Stand
Uitslagen
19 december 2023 |
19:00 |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
SDV Barneveld JO13-1 |
2 - 1 |
09 december 2023 |
12:00 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
Bennekom JO13-2 |
0 - 3 |
10:45 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
SKV JO13-1 |
9 - 0 |
10:30 |
Zeewolde JO13-1 |
SDC Putten JO13-1 |
2 - 3 |
08:30 |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
SDV Barneveld JO13-1 |
2 - 5 |
02 december 2023 |
12:30 |
SKV JO13-1 |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
2 - 2 |
11:15 |
SDV Barneveld JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
7 - 1 |
09:00 |
Bennekom JO13-2 |
Zeewolde JO13-1 |
6 - 4 |
09:00 |
SDC Putten JO13-1 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
1 - 8 |
25 november 2023 |
12:30 |
SKV JO13-1 |
SDC Putten JO13-1 |
1 - 1 |
11:00 |
Zeewolde JO13-1 |
SDV Barneveld JO13-1 |
1 - 6 |
10:15 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
Bennekom JO13-2 |
6 - 1 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
0 - 3 |
18 november 2023 |
10:15 |
SDV Barneveld JO13-1 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
3 - 0 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
Zeewolde JO13-1 |
1 - 4 |
08:30 |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
SDC Putten JO13-1 |
1 - 0 |
08:30 |
Bennekom JO13-2 |
SKV JO13-1 |
2 - 2 |
11 november 2023 |
10:30 |
Zeewolde JO13-1 |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
0 - 1 |
10:30 |
SKV JO13-1 |
SDV Barneveld JO13-1 |
3 - 2 |
10:15 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
4 - 2 |
09:00 |
SDC Putten JO13-1 |
Bennekom JO13-2 |
1 - 0 |
07 november 2023 |
18:00 |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
Bennekom JO13-2 |
3 - 0 |
04 november 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
SKV JO13-1 |
4 - 3 |
10:30 |
Zeewolde JO13-1 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
1 - 2 |
10:15 |
SDV Barneveld JO13-1 |
SDC Putten JO13-1 |
7 - 0 |
28 oktober 2023 |
12:30 |
SKV JO13-1 |
Zeewolde JO13-1 |
2 - 4 |
10:15 |
DTS '35 Ede JO13-1JM |
Blauw Geel '55 JO13-1JM |
4 - 0 |
10:00 |
Bennekom JO13-2 |
SDV Barneveld JO13-1 |
1 - 2 |
09:00 |
SDC Putten JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
1 - 4 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 22:45.
0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 5
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
11:10 |
Batavia '90 JO13-1 |
VVOP, JO13-1JM |
1 - 2 |
10:00 |
Veensche Boys JO13-1 |
SDC Putten JO13-2JM |
5 - 2 |
09:45 |
Hoevelaken JO13-1 |
Lelystad '67 JO13-1 |
4 - 3 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
Zwart Wit '63 JO13-1 |
2 - 4 |
07 oktober 2023 |
11:30 |
Lelystad '67 JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
1 - 5 |
09:00 |
SDC Putten JO13-2JM |
Batavia '90 JO13-1 |
0 - 7 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO13-1 |
Veensche Boys JO13-1 |
4 - 1 |
08:30 |
VVOP, JO13-1JM |
Hoevelaken JO13-1 |
1 - 6 |
03 oktober 2023 |
18:45 |
Batavia '90 JO13-1 |
Hoevelaken JO13-1 |
3 - 5 |
30 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
VVOP, JO13-1JM |
3 - 0 |
09:45 |
Hoevelaken JO13-1 |
Zwart Wit '63 JO13-1 |
3 - 4 |
09:00 |
Veensche Boys JO13-1 |
Batavia '90 JO13-1 |
1 - 4 |
08:45 |
Lelystad '67 JO13-1 |
SDC Putten JO13-2JM |
2 - 3 |
23 september 2023 |
09:00 |
SDC Putten JO13-2JM |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
1 - 4 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO13-1 |
Lelystad '67 JO13-1 |
16 - 0 |
08:30 |
VVOP, JO13-1JM |
Veensche Boys JO13-1 |
0 - 0 |
16 september 2023 |
11:30 |
Batavia '90 JO13-1 |
Zwart Wit '63 JO13-1 |
6 - 5 |
09:45 |
Hoevelaken JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
1 - 2 |
09:30 |
Veensche Boys JO13-1 |
Lelystad '67 JO13-1 |
5 - 1 |
08:30 |
VVOP, JO13-1JM |
SDC Putten JO13-2JM |
3 - 2 |
09 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
Veensche Boys JO13-1 |
8 - 1 |
10:30 |
Lelystad '67 JO13-1 |
Batavia '90 JO13-1 |
1 - 5 |
10:15 |
Zwart Wit '63 JO13-1 |
VVOP, JO13-1JM |
2 - 2 |
09:45 |
Hoevelaken JO13-1 |
SDC Putten JO13-2JM |
8 - 0 |
05 september 2023 |
18:00 |
VVOP, JO13-1JM |
Lelystad '67 JO13-1 |
4 - 0 |
02 september 2023 |
10:30 |
Veensche Boys JO13-1 |
Hoevelaken JO13-1 |
0 - 8 |
09:25 |
Batavia '90 JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
1 - 7 |
08:30 |
SDC Putten JO13-2JM |
Zwart Wit '63 JO13-1 |
2 - 6 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 22:45.
Onder 13 beker 2e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 2 1
Uitslagen
13 december 2023 |
18:45 |
ST: Gendringen/SVGG JO13-1 |
ZZC'20 JO13-2 |
1 - 0 |
11 december 2023 |
19:00 |
Hierden JO13-1 |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
2 - 2 (4 - 1) |
07 december 2023 |
18:30 |
SC Bemmel JO13-1 |
Fortissimo JO13-1 |
2 - 1 |
23 november 2023 |
18:45 |
Sportclub Deventer JO13-1 |
WSV JO13-2 |
2 - 1 |
18:45 |
Avanti W. JO13-1 |
BSC Unisson JO13-1 |
1 - 5 |
18:30 |
VVOG Harderwijk JO13-2 |
DSV '61 JO13-1 |
2 - 5 |
22 november 2023 |
19:00 |
Hatto Heim JO13-1JM |
SJO VCHW JO13-1JM |
2 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 22:45.