Competitiegegevens
0682 Onder 17 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 07
Stand
Programma
Uitslagen
23 maart 2024 |
12:00 |
Hulshorst JO17-1JM |
VVOP JO17-2 |
2 - 5 |
11:15 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
Batavia '90 JO17-2 |
8 - 0 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
4 - 3 |
10:30 |
Stroe JO17-1 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
1 - 0 |
16 maart 2024 |
15:00 |
Unicum JO17-3 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
2 - 2 |
12:00 |
VVOP JO17-2 |
Stroe JO17-1 |
0 - 3 |
10:30 |
Nunspeet JO17-2 |
Hulshorst JO17-1JM |
1 - 0 |
10:15 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
3 - 2 |
13 maart 2024 |
19:00 |
Batavia '90 JO17-2 |
Hierden JO17-2 |
2 - 0 |
09 maart 2024 |
13:15 |
VVOP JO17-2 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
5 - 2 |
13:00 |
Hulshorst JO17-1JM |
Batavia '90 JO17-2 |
3 - 2 |
11:00 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
1 - 2 |
10:15 |
Stroe JO17-1 |
Nunspeet JO17-2 |
2 - 2 |
09:00 |
Hierden JO17-2 |
Unicum JO17-3 |
1 - 3 |
02 maart 2024 |
14:30 |
Unicum JO17-3 |
Hulshorst JO17-1JM |
3 - 1 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Hierden JO17-2 |
3 - 2 |
11:00 |
Batavia '90 JO17-2 |
Stroe JO17-1 |
2 - 4 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
3 - 3 |
10:30 |
Nunspeet JO17-2 |
VVOP JO17-2 |
3 - 3 |
24 februari 2024 |
12:00 |
Hulshorst JO17-1JM |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
4 - 4 |
12:00 |
VVOP JO17-2 |
Batavia '90 JO17-2 |
2 - 2 |
10:30 |
Nunspeet JO17-2 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
4 - 1 |
09:00 |
Hierden JO17-2 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
1 - 8 |
10 februari 2024 |
12:30 |
Stroe JO17-1 |
Unicum JO17-3 |
7 - 0 |
11:00 |
Batavia '90 JO17-2 |
Nunspeet JO17-2 |
0 - 2 |
03 februari 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Stroe JO17-1 |
1 - 5 |
12:00 |
Unicum JO17-3 |
VVOP JO17-2 |
0 - 3 |
10:30 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
Hulshorst JO17-1JM |
8 - 1 |
10:15 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
2 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 09:11.
0383 Onder 17 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 13
Stand
Uitslagen
27 januari 2024 |
13:00 |
Unicum JO17-3 |
Emst JO17-1JM |
9 - 0 |
13 januari 2024 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
5 - 1 |
16 december 2023 |
14:00 |
Emst JO17-1JM |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
2 - 2 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Unicum JO17-3 |
3 - 4 |
11:30 |
Nunspeet JO17-2 |
Hierden JO17-2 |
2 - 1 |
09 december 2023 |
14:30 |
Unicum JO17-3 |
Nunspeet JO17-2 |
3 - 1 |
13:15 |
Batavia '90 JO17-2 |
Emst JO17-1JM |
4 - 0 |
02 december 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Batavia '90 JO17-2 |
Afgelast |
12:00 |
Nunspeet JO17-2 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
2 - 2 |
09:00 |
Hierden JO17-2 |
Unicum JO17-3 |
Afgelast |
25 november 2023 |
14:00 |
Emst JO17-1JM |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Afgelast |
12:00 |
Batavia '90 JO17-2 |
Nunspeet JO17-2 |
Afgelast |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
Hierden JO17-2 |
6 - 0 |
18 november 2023 |
14:30 |
Unicum JO17-3 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
1 - 1 |
11:30 |
Nunspeet JO17-2 |
Emst JO17-1JM |
3 - 1 |
09:45 |
Hierden JO17-2 |
Batavia '90 JO17-2 |
1 - 0 |
11 november 2023 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Nunspeet JO17-2 |
3 - 2 |
14:00 |
Emst JO17-1JM |
Hierden JO17-2 |
3 - 2 |
11:30 |
Batavia '90 JO17-2 |
Unicum JO17-3 |
0 - 3 |
04 november 2023 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
Batavia '90 JO17-2 |
6 - 2 |
09:30 |
Hierden JO17-2 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
5 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 09:11.
0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09
Stand
Uitslagen
21 oktober 2023 |
10:15 |
Stroe JO17-1 |
Apeldoornse Boys JO17-1 |
2 - 3 |
14 oktober 2023 |
14:15 |
WSV JO17-2 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
3 - 4 |
13:00 |
Apeldoornse Boys JO17-1 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
0 - 4 |
12:45 |
DTS '35 Ede JO17-3 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
3 - 1 |
12:15 |
Stroe JO17-1 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
2 - 0 |
07 oktober 2023 |
13:00 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
DTS '35 Ede JO17-3 |
4 - 0 |
12:15 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Stroe JO17-1 |
1 - 4 |
10:30 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
Apeldoornse Boys JO17-1 |
2 - 2 |
10:15 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
WSV JO17-2 |
2 - 2 |
30 september 2023 |
13:15 |
WSV JO17-2 (buiten mededinging) |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
2 - 2 |
12:30 |
DTS '35 Ede JO17-3 |
Stroe JO17-1 |
3 - 2 |
12:00 |
Apeldoornse Boys JO17-1 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
2 - 5 |
10:15 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
1 - 4 |
23 september 2023 |
12:30 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
1 - 4 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
WSV JO17-2 (buiten mededinging) |
|
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
DTS '35 Ede JO17-3 |
6 - 0 |
19 september 2023 |
19:00 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
2 - 4 |
16 september 2023 |
13:00 |
DTS '35 Ede JO17-3 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
2 - 0 |
13:00 |
Apeldoornse Boys JO17-1 |
WSV JO17-2 (buiten mededinging) |
3 - 2 |
11:15 |
Stroe JO17-1 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
3 - 4 |
10:30 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
4 - 1 |
09 september 2023 |
15:00 |
WSV JO17-2 |
DTS '35 Ede JO17-3 |
6 - 1 |
13:00 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
|
12:45 |
Apeldoornse Boys JO17-1 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
3 - 3 |
10:15 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
Stroe JO17-1 |
1 - 5 |
02 september 2023 |
14:45 |
DTS '35 Ede JO17-3 |
Apeldoornse Boys JO17-1 |
3 - 3 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO17-2 |
Sparta Nijkerk JO17-3 |
0 - 4 |
11:15 |
Stroe JO17-1 |
WSV JO17-2 |
4 - 2 |
10:45 |
DVS'33 Ermelo JO17-3 |
Terschuurse Boys JO17-1 |
3 - 0 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 09:11.