Competitiegegevens
0226 Onder 19 (voorjaar A-cat) Divisie 3 C
Stand
Programma
Uitslagen
23 maart 2024 |
16:00 |
SC Bemmel JO19-1 |
ASWH JO19-1 |
6 - 0 |
15:30 |
Bennekom JO19-1 |
Sparta Nijkerk JO19-1 |
0 - 4 |
15:00 |
Spakenburg JO19-1 |
UDI'19/CSU JO19-1 |
4 - 5 |
14:45 |
Nunspeet JO19-1 |
AWC JO19-1 |
0 - 2 |
12:00 |
FC Oudewater JO19-1 |
Jodan Boys, de JO19-1 |
2 - 2 |
11:45 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
SDO JO19-1 |
2 - 6 |
16 maart 2024 |
16:00 |
AWC JO19-1 |
SC Bemmel JO19-1 |
4 - 0 |
15:15 |
Sparta Nijkerk JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
2 - 5 |
15:00 |
SDO JO19-1 |
Bennekom JO19-1 |
0 - 2 |
15:00 |
UDI'19/CSU JO19-1 |
Nunspeet JO19-1 |
3 - 4 |
15:00 |
ASWH JO19-1 |
FC Oudewater JO19-1 |
2 - 3 |
14:30 |
Jodan Boys, de JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
3 - 1 |
09 maart 2024 |
16:00 |
SC Bemmel JO19-1 |
UDI'19/CSU JO19-1 |
3 - 4 |
15:30 |
Bennekom JO19-1 |
Jodan Boys, de JO19-1 |
1 - 2 |
15:00 |
Spakenburg JO19-1 |
SDO JO19-1 |
4 - 0 |
14:45 |
Nunspeet JO19-1 |
Sparta Nijkerk JO19-1 |
0 - 2 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
FC Oudewater JO19-1 |
5 - 0 |
13:05 |
AWC JO19-1 |
ASWH JO19-1 |
5 - 0 |
02 maart 2024 |
15:30 |
UDI'19/CSU JO19-1 |
AWC JO19-1 |
2 - 2 |
15:15 |
Sparta Nijkerk JO19-1 |
SC Bemmel JO19-1 |
4 - 1 |
15:00 |
SDO JO19-1 |
Nunspeet JO19-1 |
2 - 0 |
14:30 |
ASWH JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
1 - 4 |
14:30 |
Jodan Boys, de JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
1 - 3 |
12:00 |
FC Oudewater JO19-1 |
Bennekom JO19-1 |
3 - 2 |
27 februari 2024 |
19:30 |
AWC JO19-1 |
Sparta Nijkerk JO19-1 |
2 - 0 |
24 februari 2024 |
16:00 |
SC Bemmel JO19-1 |
SDO JO19-1 |
0 - 3 |
15:30 |
Bennekom JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
2 - 1 |
15:00 |
UDI'19/CSU JO19-1 |
ASWH JO19-1 |
10 - 0 |
14:45 |
Nunspeet JO19-1 |
Jodan Boys, de JO19-1 |
3 - 1 |
12:15 |
Spakenburg JO19-1 |
FC Oudewater JO19-1 |
3 - 1 |
03 februari 2024 |
16:30 |
ASWH JO19-1 |
Bennekom JO19-1 |
1 - 4 |
15:00 |
SDO JO19-1 |
AWC JO19-1 |
3 - 0 |
15:00 |
Sparta Nijkerk JO19-1 |
UDI'19/CSU JO19-1 |
1 - 4 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
2 - 6 |
14:00 |
Jodan Boys, de JO19-1 |
SC Bemmel JO19-1 |
4 - 2 |
12:00 |
FC Oudewater JO19-1 |
Nunspeet JO19-1 |
0 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 11:11.
0224 Onder 19 (najaar A-cat) Divisie 4 E
Stand
Uitslagen
09 december 2023 |
15:00 |
SDV Barneveld JO19-1 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
1 - 3 |
14:15 |
DOVO JO19-1 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
2 - 2 |
12:30 |
ESA JO19-1 |
Woudenberg JO19-1 |
0 - 3 |
12:15 |
Spakenburg JO19-1 |
Theole JO19-1 |
19 - 0 |
12:00 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
WSV JO19-1 |
1 - 1 |
02 december 2023 |
16:45 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
3 - 6 |
15:15 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
0 - 1 |
15:00 |
WSV JO19-1 |
ESA JO19-1 |
2 - 2 |
14:30 |
IJFC JO19-1 |
SDV Barneveld JO19-1 |
0 - 0 |
12:00 |
Woudenberg JO19-1 |
DOVO JO19-1 |
3 - 3 |
25 november 2023 |
16:45 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
IJFC JO19-1 |
2 - 2 |
15:00 |
SDV Barneveld JO19-1 |
Theole JO19-1 |
3 - 0 |
14:00 |
DOVO JO19-1 |
WSV JO19-1 |
2 - 3 |
12:30 |
ESA JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
3 - 2 |
12:15 |
Spakenburg JO19-1 |
Woudenberg JO19-1 |
3 - 2 |
18 november 2023 |
15:15 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
SDV Barneveld JO19-1 |
1 - 7 |
15:15 |
WSV JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
2 - 1 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
IJFC JO19-1 |
7 - 0 |
13:30 |
Theole JO19-1 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
3 - 3 |
12:30 |
ESA JO19-1 |
DOVO JO19-1 |
0 - 5 |
11 november 2023 |
16:45 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
0 - 2 |
15:00 |
SDV Barneveld JO19-1 |
Woudenberg JO19-1 |
1 - 1 |
15:00 |
Spakenburg JO19-1 |
ESA JO19-1 |
3 - 1 |
14:00 |
DOVO JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
1 - 2 |
12:00 |
IJFC JO19-1 |
Theole JO19-1 |
4 - 1 |
04 november 2023 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
Theole JO19-1 |
5 - 1 |
13:00 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
IJFC JO19-1 |
2 - 1 |
13:00 |
WSV JO19-1 |
SDV Barneveld JO19-1 |
1 - 3 |
12:00 |
Woudenberg JO19-1 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
1 - 3 |
11:30 |
DOVO JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
1 - 2 |
28 oktober 2023 |
16:45 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
WSV JO19-1 |
6 - 0 |
15:00 |
SDV Barneveld JO19-1 |
ESA JO19-1 |
0 - 1 |
15:00 |
Spakenburg JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
1 - 2 |
13:15 |
Theole JO19-1 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
0 - 3 |
12:00 |
IJFC JO19-1 |
Woudenberg JO19-1 |
2 - 1 |
14 oktober 2023 |
13:30 |
WSV JO19-1 |
IJFC JO19-1 |
3 - 1 |
12:30 |
ESA JO19-1 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
2 - 1 |
12:00 |
Woudenberg JO19-1 |
Theole JO19-1 |
3 - 0 |
11:45 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
4 - 1 |
11:30 |
DOVO JO19-1 |
SDV Barneveld JO19-1 |
0 - 0 |
07 oktober 2023 |
16:45 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
DOVO JO19-1 |
0 - 3 |
15:15 |
Theole JO19-1 |
WSV JO19-1 |
1 - 3 |
15:15 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
Woudenberg JO19-1 |
3 - 3 |
15:00 |
SDV Barneveld JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
2 - 4 |
12:00 |
IJFC JO19-1 |
ESA JO19-1 |
1 - 5 |
30 september 2023 |
15:00 |
WSV JO19-1 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
4 - 3 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
Woudenberg JO19-1 |
6 - 1 |
12:30 |
ESA JO19-1 |
Theole JO19-1 |
5 - 0 |
12:30 |
Spakenburg JO19-1 |
Nieuwland ASC JO19-1 |
3 - 0 |
11:45 |
DOVO JO19-1 |
IJFC JO19-1 |
1 - 4 |
23 september 2023 |
15:30 |
Theole JO19-1 |
DOVO JO19-1 |
1 - 1 |
15:15 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
ESA JO19-1 |
3 - 3 |
15:00 |
SDV Barneveld JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
3 - 1 |
12:00 |
Woudenberg JO19-1 |
WSV JO19-1 |
2 - 2 |
11:45 |
IJFC JO19-1 |
Spakenburg JO19-1 |
2 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 11:11.
Onder 19 beker 2e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 2e ronde
Uitslagen
05 februari 2024 |
20:00 |
Orion JO18-1 |
Juliana '31 JO19-1 |
2 - 2 (4 - 3) |
30 januari 2024 |
20:00 |
Quick '20 JO19-2 |
HHC Hardenberg JO19-1 |
1 - 1 (5 - 4) |
27 januari 2024 |
14:00 |
RKHVV JO19-1 |
Sc Westervoort JO19-1 |
1 - 1 (5 - 4) |
14:00 |
DVC Dedemsvaart JO19-1 |
SVI JO19-1 |
2 - 3 |
20 januari 2024 |
13:00 |
WSV JO19-1 |
FC Zutphen JO19-1 |
0 - 3 |
12:45 |
SJO AZSV - AD '69 JO19-1 |
Grol JO19-1 |
2 - 0 |
13 januari 2024 |
15:30 |
Bennekom JO19-1 |
SML JO18-1 |
7 - 0 |
15:15 |
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1 |
DZC '68 JO19-1 |
0 - 4 |
15:15 |
DVS'33 Ermelo JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
4 - 1 |
15:00 |
CSV'28 JO18-1 |
DOS Kampen JO18-1 |
1 - 4 |
12:30 |
Unicum JO18-1 |
DVS'33 Ermelo JO18-1 |
6 - 3 |
12:30 |
SJO HSC - Buurse JO18-1 |
Achilles E JO18-1 |
3 - 6 |
12:30 |
csv Apeldoorn JO18-1 |
Robur et Velocitas JO18-1JM |
3 - 0 |
11 januari 2024 |
19:45 |
v.v. Dieren JO19-1 |
Veluwezoom JO18-1JM |
4 - 2 |
10 januari 2024 |
19:30 |
Excelsior '31 JO19-1 |
ATC '65 JO19-1 |
2 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 11:11.
Onder 19 beker 1e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 Vrijgeloot
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 11:11.
Onder 19 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 05
Stand
Uitslagen
16 september 2023 |
14:45 |
Nunspeet JO19-1 |
Voorwaarts T JO19-1 |
3 - 2 |
09 september 2023 |
14:45 |
Nunspeet JO19-1 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
0 - 1 |
02 september 2023 |
14:30 |
VVOG Harderwijk JO19-1 |
Voorwaarts T JO19-1 |
6 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 11:11.