Competitiegegevens
0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) 4e Divisie D
Stand
Programma
Uitslagen
# | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
1 |
AZSV | | 1-1 | 1-0 | 2-2 | 2-0 | 0-2 | 1-0 | | 4-1 | 3-0 | 1-3 | | | 1-2 | 1-1 | 2-0 |
2 |
Be Quick 1887 | 0-1 | | 0-0 | 2-2 | 0-4 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 2-0 | | | 3-4 | 2-3 | 0-4 | 2-6 | 4-1 |
3 |
Berkum | 0-0 | 0-2 | | 2-2 | 2-0 | 0-1 | 4-0 | 1-1 | 1-2 | 1-0 | | 1-4 | 1-1 | | 3-2 | 3-2 |
4 |
Buitenpost | | 1-2 | 1-1 | | 2-2 | 0-2 | 2-0 | | 1-1 | 3-1 | 0-2 | 1-2 | 2-5 | 1-1 | | 2-1 |
5 |
DETO | 2-2 | 2-1 | 0-1 | 1-2 | | | | 1-1 | | 3-2 | 1-2 | 0-2 | 2-2 | 0-0 | 1-0 | 2-4 |
6 |
Excelsior'31 | 2-0 | | | 5-1 | 2-2 | | 3-0 | 4-3 | 6-3 | 5-0 | 3-1 | 4-1 | | 2-2 | 5-2 | 2-0 |
7 |
Heino | | | 1-1 | | 1-3 | 1-3 | | 3-2 | 1-1 | 5-0 | 4-2 | 1-1 | 0-2 | 0-2 | 2-2 | |
8 |
Longa '30 | 2-3 | 2-1 | 0-1 | 3-0 | 1-0 | 0-2 | | | | 2-1 | 0-1 | 1-4 | 0-3 | 1-0 | 2-3 | |
9 |
MASV | 3-2 | | | 2-1 | 1-3 | 0-3 | 3-1 | 4-2 | | 4-0 | 1-0 | | 0-0 | 0-1 | 1-0 | |
10 |
Pelikaan S | 0-1 | 1-1 | 2-1 | 0-2 | | 3-3 | 2-2 | | 3-2 | | 1-1 | 0-8 | 1-1 | 5-1 | | 0-5 |
11 |
Quick '20 | 4-3 | 7-1 | 1-2 | 1-1 | | 1-3 | 1-1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | | | 0-3 | 1-1 | | 0-6 |
12 |
Rohda R. | 2-1 | 2-0 | 1-1 | 0-1 | 4-4 | | 1-2 | 1-0 | 4-1 | 3-2 | 2-1 | | | 1-0 | 6-1 | 1-4 |
13 |
Scherpenzeel | 0-1 | 3-1 | | 4-3 | 1-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 3-0 | 2-0 | 2-1 | 4-2 | | | 2-2 | 3-2 |
14 |
SDV Barneveld | | 1-0 | 0-0 | 0-0 | | 0-2 | 0-5 | 0-1 | 0-1 | 2-0 | 1-2 | | 1-3 | | 6-0 | 1-2 |
15 |
TVC '28 | 2-0 | 7-1 | 2-6 | 2-1 | 2-1 | | | 1-0 | | 4-1 | 0-3 | 0-3 | 3-1 | 0-2 | | 0-5 |
16 |
VVOG Harderwijk | 0-2 | 4-0 | 6-1 | | 0-2 | 2-2 | 2-1 | 4-0 | 0-1 | | 2-1 | 1-3 | 0-2 | 0-3 | 1-0 | |
14 april 2024 |
14:00 |
Longa '30 |
MASV |
|
13 april 2024 |
19:00 |
Heino |
AZSV |
|
18:00 |
TVC '28 |
Excelsior'31 |
|
16:15 |
Be Quick 1887 |
SDV Barneveld |
0 - 4 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Quick '20 |
2 - 1 |
14:45 |
Berkum |
Rohda R. |
1 - 4 |
14:45 |
DETO |
Scherpenzeel |
2 - 2 |
14:30 |
Buitenpost |
Pelikaan S |
3 - 1 |
06 april 2024 |
18:00 |
Rohda R. |
DETO |
4 - 4 |
18:00 |
MASV |
Buitenpost |
2 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld |
TVC '28 |
6 - 0 |
15:00 |
Quick '20 |
Longa '30 |
1 - 1 |
15:00 |
Pelikaan S |
Heino |
2 - 2 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Be Quick 1887 |
3 - 1 |
14:30 |
AZSV |
Berkum |
1 - 0 |
14:30 |
Excelsior'31 |
VVOG Harderwijk |
2 - 0 |
28 maart 2024 |
20:00 |
DETO |
Heino |
1 - 2 |
24 maart 2024 |
14:00 |
Heino |
MASV |
1 - 1 |
14:00 |
TVC '28 |
Scherpenzeel |
3 - 1 |
14:00 |
Be Quick 1887 |
Rohda R. |
3 - 4 |
23 maart 2024 |
16:00 |
Longa '30 |
Excelsior'31 |
0 - 2 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
SDV Barneveld |
0 - 3 |
15:00 |
Pelikaan S |
AZSV |
0 - 1 |
14:45 |
DETO |
Berkum |
0 - 1 |
14:30 |
Buitenpost |
Quick '20 |
0 - 2 |
17 maart 2024 |
14:00 |
Rohda R. |
TVC '28 |
6 - 1 |
16 maart 2024 |
18:00 |
MASV |
Pelikaan S |
4 - 0 |
15:00 |
Quick '20 |
Heino |
1 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Longa '30 |
0 - 1 |
14:45 |
Berkum |
Be Quick 1887 |
0 - 2 |
14:30 |
AZSV |
DETO |
2 - 0 |
14:30 |
Scherpenzeel |
VVOG Harderwijk |
3 - 2 |
14:30 |
Excelsior'31 |
Buitenpost |
5 - 1 |
10 maart 2024 |
14:00 |
Rohda R. |
MASV |
4 - 1 |
14:00 |
TVC '28 |
Longa '30 |
1 - 0 |
07 maart 2024 |
20:00 |
DETO |
TVC '28 |
1 - 0 |
03 maart 2024 |
14:00 |
Longa '30 |
Scherpenzeel |
0 - 3 |
02 maart 2024 |
18:00 |
MASV |
AZSV |
3 - 2 |
18:00 |
TVC '28 |
Berkum |
2 - 6 |
18:00 |
Heino |
Excelsior'31 |
1 - 3 |
16:15 |
Be Quick 1887 |
DETO |
0 - 4 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Rohda R. |
1 - 3 |
15:00 |
Pelikaan S |
Quick '20 |
1 - 1 |
14:30 |
Buitenpost |
SDV Barneveld |
1 - 1 |
25 februari 2024 |
14:00 |
Rohda R. |
Longa '30 |
1 - 0 |
24 februari 2024 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Heino |
0 - 5 |
15:00 |
Quick '20 |
MASV |
0 - 0 |
14:45 |
Berkum |
VVOG Harderwijk |
3 - 2 |
14:45 |
DETO |
TVC '28 |
1 - 0 |
14:30 |
Excelsior'31 |
Pelikaan S |
5 - 0 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Buitenpost |
4 - 3 |
14:30 |
AZSV |
Be Quick 1887 |
1 - 1 |
18 februari 2024 |
14:00 |
TVC '28 |
Be Quick 1887 |
7 - 1 |
14:00 |
Heino |
Scherpenzeel |
0 - 2 |
17 februari 2024 |
18:00 |
MASV |
Excelsior'31 |
0 - 3 |
16:00 |
Longa '30 |
Berkum |
0 - 1 |
15:00 |
Quick '20 |
AZSV |
4 - 3 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
DETO |
0 - 2 |
15:00 |
Pelikaan S |
SDV Barneveld |
5 - 1 |
14:30 |
Buitenpost |
Rohda R. |
1 - 2 |
10 februari 2024 |
16:15 |
Be Quick 1887 |
Buitenpost |
2 - 2 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Excelsior'31 |
0 - 2 |
14:30 |
AZSV |
VVOG Harderwijk |
2 - 0 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Quick '20 |
2 - 1 |
13:00 |
Berkum |
Pelikaan S |
1 - 0 |
08 februari 2024 |
20:00 |
DETO |
Heino |
|
03 februari 2024 |
19:00 |
Rohda R. |
Heino |
1 - 2 |
16:15 |
Be Quick 1887 |
VVOG Harderwijk |
4 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld |
MASV |
0 - 1 |
14:45 |
Berkum |
Buitenpost |
2 - 2 |
14:45 |
DETO |
Longa '30 |
1 - 1 |
14:30 |
Excelsior'31 |
Quick '20 |
3 - 1 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Pelikaan S |
2 - 0 |
14:30 |
AZSV |
TVC '28 |
1 - 1 |
28 januari 2024 |
14:00 |
MASV |
Scherpenzeel |
0 - 0 |
14:00 |
Longa '30 |
Be Quick 1887 |
2 - 1 |
27 januari 2024 |
19:00 |
Heino |
Berkum |
1 - 1 |
15:00 |
Quick '20 |
SDV Barneveld |
1 - 1 |
15:00 |
Pelikaan S |
Rohda R. |
0 - 8 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
TVC '28 |
1 - 0 |
14:30 |
Excelsior'31 |
AZSV |
2 - 0 |
14:00 |
Buitenpost |
DETO |
2 - 2 |
16 december 2023 |
14:00 |
Buitenpost |
VVOG Harderwijk |
2 - 1 |
10 december 2023 |
14:00 |
TVC '28 |
Buitenpost |
2 - 1 |
14:00 |
Rohda R. |
Quick '20 |
2 - 1 |
14:00 |
Be Quick 1887 |
Heino |
2 - 0 |
09 december 2023 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Longa '30 |
4 - 0 |
14:45 |
Berkum |
MASV |
1 - 2 |
14:45 |
DETO |
Pelikaan S |
3 - 2 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Excelsior'31 |
2 - 0 |
14:00 |
AZSV |
SDV Barneveld |
1 - 2 |
03 december 2023 |
14:00 |
Heino |
TVC '28 |
2 - 2 |
02 december 2023 |
18:00 |
MASV |
DETO |
1 - 3 |
16:00 |
Longa '30 |
AZSV |
2 - 3 |
15:00 |
Quick '20 |
Berkum |
1 - 2 |
15:00 |
Pelikaan S |
Be Quick 1887 |
1 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Scherpenzeel |
1 - 3 |
14:30 |
Excelsior'31 |
Rohda R. |
4 - 1 |
26 november 2023 |
14:00 |
Be Quick 1887 |
MASV |
2 - 0 |
14:00 |
Longa '30 |
Buitenpost |
3 - 0 |
25 november 2023 |
18:00 |
Rohda R. |
SDV Barneveld |
1 - 0 |
18:00 |
TVC '28 |
Pelikaan S |
4 - 1 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Heino |
2 - 1 |
14:45 |
DETO |
Quick '20 |
1 - 2 |
14:45 |
Berkum |
Excelsior'31 |
0 - 1 |
14:30 |
Scherpenzeel |
AZSV |
0 - 1 |
19 november 2023 |
14:00 |
MASV |
TVC '28 |
1 - 0 |
14:00 |
Heino |
Longa '30 |
3 - 2 |
18 november 2023 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Berkum |
0 - 0 |
15:00 |
Pelikaan S |
VVOG Harderwijk |
0 - 5 |
15:00 |
Quick '20 |
Be Quick 1887 |
7 - 1 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Rohda R. |
4 - 2 |
14:30 |
Excelsior'31 |
DETO |
2 - 2 |
14:00 |
AZSV |
Buitenpost |
2 - 2 |
12 november 2023 |
14:00 |
TVC '28 |
Quick '20 |
0 - 3 |
11 november 2023 |
18:00 |
Rohda R. |
AZSV |
2 - 1 |
16:15 |
Be Quick 1887 |
Excelsior'31 |
0 - 0 |
16:00 |
Longa '30 |
Pelikaan S |
2 - 1 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
MASV |
0 - 1 |
15:00 |
Buitenpost |
Heino |
2 - 0 |
14:45 |
DETO |
SDV Barneveld |
0 - 0 |
14:45 |
Berkum |
Scherpenzeel |
1 - 1 |
05 november 2023 |
14:00 |
MASV |
Longa '30 |
4 - 2 |
04 november 2023 |
18:00 |
Rohda R. |
Berkum |
1 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Be Quick 1887 |
1 - 0 |
15:00 |
Pelikaan S |
Buitenpost |
0 - 2 |
15:00 |
Quick '20 |
VVOG Harderwijk |
0 - 6 |
14:30 |
Excelsior'31 |
TVC '28 |
5 - 2 |
14:30 |
AZSV |
Heino |
1 - 0 |
14:30 |
Scherpenzeel |
DETO |
1 - 1 |
29 oktober 2023 |
14:00 |
Longa '30 |
Quick '20 |
0 - 1 |
28 oktober 2023 |
18:00 |
Heino |
Pelikaan S |
5 - 0 |
18:00 |
TVC '28 |
SDV Barneveld |
0 - 2 |
16:15 |
Be Quick 1887 |
Scherpenzeel |
2 - 3 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Excelsior'31 |
2 - 2 |
14:45 |
Berkum |
AZSV |
0 - 0 |
14:45 |
DETO |
Rohda R. |
0 - 2 |
14:30 |
Buitenpost |
MASV |
1 - 1 |
15 oktober 2023 |
14:00 |
MASV |
Heino |
3 - 1 |
14:00 |
Rohda R. |
Be Quick 1887 |
2 - 0 |
14 oktober 2023 |
15:00 |
SDV Barneveld |
VVOG Harderwijk |
1 - 2 |
15:00 |
Quick '20 |
Buitenpost |
1 - 1 |
14:45 |
Berkum |
DETO |
2 - 0 |
14:30 |
Excelsior'31 |
Longa '30 |
4 - 3 |
14:30 |
AZSV |
Pelikaan S |
3 - 0 |
14:30 |
Scherpenzeel |
TVC '28 |
2 - 2 |
08 oktober 2023 |
14:00 |
TVC '28 |
Rohda R. |
0 - 3 |
14:00 |
Heino |
Quick '20 |
4 - 2 |
07 oktober 2023 |
16:15 |
Be Quick 1887 |
Berkum |
0 - 0 |
16:00 |
Longa '30 |
SDV Barneveld |
1 - 0 |
15:00 |
Pelikaan S |
MASV |
3 - 2 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Scherpenzeel |
0 - 2 |
14:45 |
DETO |
AZSV |
2 - 2 |
14:30 |
Buitenpost |
Excelsior'31 |
0 - 2 |
01 oktober 2023 |
14:00 |
Rohda R. |
VVOG Harderwijk |
1 - 4 |
30 september 2023 |
15:00 |
Quick '20 |
Pelikaan S |
1 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Buitenpost |
0 - 0 |
14:45 |
DETO |
Be Quick 1887 |
2 - 1 |
14:45 |
Berkum |
TVC '28 |
3 - 2 |
14:30 |
Excelsior'31 |
Heino |
3 - 0 |
14:30 |
AZSV |
MASV |
4 - 1 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Longa '30 |
3 - 1 |
24 september 2023 |
14:00 |
MASV |
Quick '20 |
1 - 0 |
14:00 |
Longa '30 |
Rohda R. |
1 - 4 |
23 september 2023 |
19:00 |
Heino |
SDV Barneveld |
0 - 2 |
18:00 |
TVC '28 |
DETO |
2 - 1 |
16:15 |
Be Quick 1887 |
AZSV |
0 - 1 |
15:00 |
Pelikaan S |
Excelsior'31 |
3 - 3 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Berkum |
6 - 1 |
14:30 |
Buitenpost |
Scherpenzeel |
2 - 5 |
17 september 2023 |
14:00 |
Be Quick 1887 |
TVC '28 |
2 - 6 |
14:00 |
Rohda R. |
Buitenpost |
0 - 1 |
16 september 2023 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Pelikaan S |
2 - 0 |
14:45 |
DETO |
VVOG Harderwijk |
2 - 4 |
14:45 |
Berkum |
Longa '30 |
1 - 1 |
14:30 |
AZSV |
Quick '20 |
1 - 3 |
14:30 |
Scherpenzeel |
Heino |
1 - 1 |
14:30 |
Excelsior'31 |
MASV |
6 - 3 |
10 september 2023 |
14:00 |
Heino |
Rohda R. |
1 - 1 |
09 september 2023 |
18:00 |
TVC '28 |
AZSV |
2 - 0 |
18:00 |
MASV |
SDV Barneveld |
0 - 1 |
16:00 |
Longa '30 |
DETO |
1 - 0 |
15:00 |
Pelikaan S |
Scherpenzeel |
1 - 1 |
15:00 |
Quick '20 |
Excelsior'31 |
1 - 3 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
Be Quick 1887 |
4 - 0 |
14:30 |
Buitenpost |
Berkum |
1 - 1 |
03 september 2023 |
14:00 |
Be Quick 1887 |
Longa '30 |
1 - 0 |
14:00 |
TVC '28 |
VVOG Harderwijk |
0 - 5 |
02 september 2023 |
19:00 |
Berkum |
Heino |
4 - 0 |
18:00 |
Rohda R. |
Pelikaan S |
3 - 2 |
15:00 |
SDV Barneveld |
Quick '20 |
1 - 2 |
14:45 |
DETO |
Buitenpost |
1 - 2 |
14:30 |
AZSV |
Excelsior'31 |
0 - 2 |
14:30 |
Scherpenzeel |
MASV |
3 - 0 |
27 augustus 2023 |
14:00 |
MASV |
Rohda Raalte |
1 - 2 |
14:00 |
Longa '30 |
TVC '28 |
2 - 3 |
26 augustus 2023 |
15:00 |
VVOG Harderwijk |
AZSV |
0 - 2 |
15:00 |
Quick '20 |
Scherpenzeel |
0 - 3 |
15:00 |
Pelikaan S |
Berkum |
2 - 1 |
14:30 |
Excelsior'31 |
SDV Barneveld |
2 - 2 |
14:30 |
Heino |
DETO |
1 - 3 |
14:30 |
Buitenpost |
Be Quick 1887 |
1 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 22:41.
Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16
Uitslagen
19 maart 2024 |
20:00 |
Longa '30 |
Quick '20 |
1 - 4 |
13 maart 2024 |
20:30 |
WVV'34 1 |
DTS '35 Ede 1 |
0 - 3 |
20:00 |
Juliana '31 |
Heino |
3 - 0 |
12 maart 2024 |
20:15 |
SDC Putten 1 |
Unicum 1 |
4 - 0 |
20:15 |
Spcl. Brummen 1 |
FC Winterswijk 1 |
0 - 4 |
20:00 |
RKHVV 1 |
Rohda R. |
2 - 3 |
20:00 |
DETO |
Excelsior'31 |
1 - 3 |
20:00 |
VVOG Harderwijk |
AZSV |
1 - 1 (12 - 13) |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 22:41.
Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Groep 1 KO Laatste 32
Uitslagen
18 februari 2024 |
14:00 |
FC Winterswijk 1 |
Robur et Velocitas 1 |
3 - 0 |
17 februari 2024 |
17:00 |
Spcl. Brummen 1 |
Germania 1 |
4 - 2 |
17:00 |
Lunteren 1 |
WVV'34 1 |
1 - 1 (3 - 4) |
15:00 |
Unicum 1 |
Sparta E. 1 |
2 - 0 |
14:30 |
DOS '37 1 |
SDC Putten 1 |
0 - 2 |
15 februari 2024 |
20:00 |
DVOL 1 |
Heino |
0 - 3 |
14 februari 2024 |
20:00 |
Excelsior'31 |
Stevo 1 |
7 - 3 |
20:00 |
Longa '30 |
ATC '65 1 |
1 - 1 (4 - 2) |
20:00 |
MASV |
VVOG Harderwijk |
3 - 3 (4 - 5) |
20:00 |
Quick '20 |
De Bataven 1 |
4 - 1 |
20:00 |
AZSV |
DSVD 1 |
8 - 0 |
13 februari 2024 |
20:00 |
Berkum |
DETO |
1 - 2 |
08 februari 2024 |
20:30 |
VIOD 1 |
DTS '35 Ede 1 |
1 - 2 |
20:00 |
SVZW 1 |
Rohda R. |
2 - 4 |
20:00 |
Juliana '31 |
SDOUC 1 |
6 - 1 |
07 februari 2024 |
20:00 |
Orion |
RKHVV 1 |
3 - 3 (4 - 5) |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 22:41.
Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Tussenronde
Uitslagen
13 januari 2024 |
14:30 |
RKSV Bornerbroek 1 |
SDC Putten 1 |
0 - 3 |
16 december 2023 |
15:00 |
csv Apeldoorn 1 |
Orion |
1 - 2 |
14 december 2023 |
20:15 |
De Bataven 1 |
DOS Kampen 1 |
4 - 3 |
12 december 2023 |
20:00 |
Jonge Kracht 1 |
VVOG Harderwijk |
0 - 4 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 22:41.
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regi
Uitslagen
23 november 2023 |
19:30 |
SDC Putten 1 |
KCVO 1 |
12 - 0 |
22 november 2023 |
19:30 |
Robur et Velocitas 1 |
Hattem 1 |
5 - 2 |
21 november 2023 |
20:30 |
Diepenveen 1 |
DOS '37 1 |
0 - 1 |
20:15 |
Excelsior'31 |
Berkum 2 |
6 - 0 |
20:15 |
v.v. Hellendoorn 1 |
DOS Kampen 1 |
3 - 3 (0 - 3) |
20:00 |
Berkum |
's Heerenbroek 1 |
6 - 1 |
20:00 |
WHC 1 |
Rohda R. |
2 - 3 |
20:00 |
Heeten 1 |
Unicum 1 |
1 - 2 |
20:00 |
asv Dronten 1 |
DETO |
1 - 2 |
20:00 |
Helios 1 |
Heino |
1 - 4 |
19:30 |
SVZW 1 |
Nieuwleusen SV 1 |
2 - 1 |
19:30 |
VVOG Harderwijk |
Zwolsche Boys 1 |
3 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 22:41.
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 2
Uitslagen
21 oktober 2023 |
17:00 |
VVOG Harderwijk |
Enter 1 |
3 - 1 |
15:00 |
DOS Kampen 1 |
Hoevelaken 1 |
4 - 2 |
15:00 |
Hierden 1 |
Helios 1 |
2 - 3 |
14:30 |
WHC 1 |
Zwart Wit '63 1 |
2 - 1 |
14:30 |
SDC Putten 1 |
DVC Dedemsvaart 1 |
7 - 0 |
14:30 |
asv Dronten 1 |
De Zweef 1 |
3 - 1 |
14:30 |
Hattem 1 |
DKB 1 |
8 - 1 |
14:30 |
v.v. Hellendoorn 1 |
sv Reaal Dronten 1 |
8 - 1 |
14:30 |
Excelsior'31 |
WVF 1 |
6 - 0 |
14:30 |
Oene 1 |
Unicum 1 |
0 - 4 |
14:30 |
Enter Vooruit 1 |
DETO |
1 - 1 (8 - 9) |
14:00 |
Heino |
VIOS V. 1 |
2 - 0 |
12:00 |
Berkum 2 |
't Harde 1 |
3 - 2 |
19 oktober 2023 |
20:00 |
Zwolsche Boys 1 |
Lemelerveld 1 |
3 - 0 |
20:00 |
Heino 2 |
KCVO 1 |
1 - 1 (4 - 5) |
20:00 |
Be Quick '28 1 |
Heeten 1 |
3 - 3 (2 - 4) |
20:00 |
SV Schalkhaar 1 |
Rohda R. |
1 - 2 |
19:30 |
OWIOS 1 |
Berkum |
0 - 1 |
18 oktober 2023 |
20:00 |
ABS 1 |
Nieuwleusen SV 1 |
0 - 2 |
17 oktober 2023 |
20:15 |
Diepenveen 1 |
Dalfsen 1 |
3 - 2 |
20:00 |
Zeewolde 1 |
DOS '37 1 |
2 - 4 |
20:00 |
SVZW 1 |
F.C. Ommen 1 |
3 - 0 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 22:41.
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 vrijgeloot
Stand
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 22:41.