Competitiegegevens
0214 Mannen Zaterdag reserve 3e klasse 2
Stand
Programma
Uitslagen
28 maart 2024 |
20:00 |
Zeewolde 3 |
Sparta Nijkerk 4 |
|
23 maart 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 4 |
BAS 2 |
2 - 1 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
Elspeet 2 |
|
13:00 |
Veensche Boys 4 |
SDC Putten 4 |
0 - 3 |
12:30 |
Unicum 2 |
Sparta Nijkerk 5 |
5 - 0 |
12:15 |
Nunspeet 3 |
SDV Barneveld 5 |
1 - 3 |
16 maart 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 5 |
Nunspeet 3 |
2 - 2 |
14:30 |
SDC Putten 4 |
Unicum 2 |
1 - 3 |
12:30 |
Zeewolde 3 |
Veensche Boys 4 |
1 - 3 |
12:15 |
BAS 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
1 - 2 |
09 maart 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 4 |
Sparta Nijkerk 5 |
3 - 2 |
14:30 |
Elspeet 2 |
Zeewolde 3 |
3 - 3 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
SDV Barneveld 5 |
6 - 1 |
13:00 |
Unicum 2 |
Veensche Boys 4 |
2 - 2 |
13:00 |
Nunspeet 3 |
SDC Putten 4 |
1 - 3 |
02 maart 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 5 |
VVOG Harderwijk 3 |
0 - 1 |
13:00 |
Veensche Boys 4 |
Nunspeet 3 |
4 - 1 |
12:30 |
Zeewolde 3 |
Unicum 2 |
1 - 8 |
12:30 |
SDC Putten 4 |
Sparta Nijkerk 4 |
1 - 3 |
12:15 |
BAS 2 |
Elspeet 2 |
1 - 5 |
24 februari 2024 |
15:15 |
Sparta Nijkerk 4 |
Veensche Boys 4 |
0 - 2 |
14:30 |
Elspeet 2 |
SDV Barneveld 5 |
3 - 4 |
12:15 |
BAS 2 |
Zeewolde 3 |
1 - 4 |
12:15 |
Nunspeet 3 |
Unicum 2 |
1 - 3 |
17 februari 2024 |
14:30 |
Elspeet 2 |
Veensche Boys 4 |
0 - 0 |
14:30 |
SDV Barneveld 5 |
Sparta Nijkerk 5 |
3 - 3 |
10 februari 2024 |
13:15 |
BAS 2 |
SDV Barneveld 5 |
3 - 4 |
12:30 |
Nunspeet 3 |
Veensche Boys 4 |
3 - 3 |
03 februari 2024 |
15:00 |
SDV Barneveld 5 |
BAS 2 |
4 - 2 |
14:30 |
Sparta Nijkerk 5 |
Elspeet 2 |
2 - 2 |
13:00 |
Veensche Boys 4 |
VVOG Harderwijk 3 |
3 - 0 |
12:30 |
Zeewolde 3 |
Nunspeet 3 |
1 - 5 |
27 januari 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 5 |
SDC Putten 4 |
5 - 1 |
14:30 |
SDV Barneveld 5 |
Veensche Boys 4 |
0 - 1 |
12:30 |
Elspeet 2 |
Nunspeet 3 |
0 - 2 |
12:30 |
Zeewolde 3 |
VVOG Harderwijk 3 |
2 - 3 |
11:15 |
BAS 2 |
Unicum 2 |
0 - 12 |
20 januari 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 5 |
Sparta Nijkerk 4 |
2 - 3 |
13:00 |
BAS 2 |
SDC Putten 4 |
3 - 1 |
12:30 |
Unicum 2 |
Elspeet 2 |
7 - 1 |
16 december 2023 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 4 |
Elspeet 2 |
3 - 0 |
12:45 |
Zeewolde 3 |
BAS 2 |
2 - 5 |
09 december 2023 |
13:00 |
Zeewolde 3 |
SDV Barneveld 5 |
0 - 3 |
12:45 |
Unicum 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
6 - 1 |
12:45 |
Sparta Nijkerk 5 |
BAS 2 |
5 - 2 |
12:30 |
Nunspeet 3 |
Sparta Nijkerk 4 |
2 - 1 |
12:30 |
SDC Putten 4 |
Elspeet 2 |
4 - 0 |
02 december 2023 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
Nunspeet 3 |
4 - 2 |
14:00 |
Sparta Nijkerk 4 |
Zeewolde 3 |
2 - 1 |
25 november 2023 |
14:30 |
SDC Putten 4 |
SDV Barneveld 5 |
0 - 1 |
14:30 |
Sparta Nijkerk 4 |
VVOG Harderwijk 3 |
2 - 1 |
13:30 |
Veensche Boys 4 |
BAS 2 |
5 - 1 |
12:45 |
Sparta Nijkerk 5 |
Zeewolde 3 |
3 - 2 |
11 november 2023 |
14:30 |
SDC Putten 4 |
Zeewolde 3 |
3 - 2 |
14:00 |
Unicum 2 |
SDV Barneveld 5 |
8 - 2 |
14:00 |
Veensche Boys 4 |
Sparta Nijkerk 5 |
2 - 6 |
13:00 |
Nunspeet 3 |
BAS 2 |
4 - 0 |
04 november 2023 |
14:30 |
SDC Putten 4 |
Veensche Boys 4 |
5 - 1 |
14:30 |
SDV Barneveld 5 |
Nunspeet 3 |
3 - 3 |
13:30 |
Elspeet 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
0 - 5 |
12:45 |
Sparta Nijkerk 5 |
Unicum 2 |
0 - 8 |
12:15 |
BAS 2 |
Sparta Nijkerk 4 |
1 - 2 |
28 oktober 2023 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 4 |
SDV Barneveld 5 |
6 - 1 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
BAS 2 |
4 - 2 |
12:30 |
Unicum 2 |
SDC Putten 4 |
7 - 2 |
12:30 |
Veensche Boys 4 |
Zeewolde 3 |
2 - 3 |
12:15 |
Nunspeet 3 |
Sparta Nijkerk 5 |
3 - 2 |
14 oktober 2023 |
14:30 |
SDC Putten 4 |
Nunspeet 3 |
6 - 2 |
13:30 |
Veensche Boys 4 |
Unicum 2 |
1 - 6 |
13:00 |
Zeewolde 3 |
Elspeet 2 |
1 - 0 |
07 oktober 2023 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 4 |
SDC Putten 4 |
2 - 4 |
14:30 |
Elspeet 2 |
BAS 2 |
8 - 1 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
Sparta Nijkerk 5 |
7 - 2 |
13:00 |
Unicum 2 |
Zeewolde 3 |
5 - 2 |
30 september 2023 |
15:00 |
SDC Putten 4 |
VVOG Harderwijk 3 |
1 - 3 |
14:30 |
SDV Barneveld 5 |
Elspeet 2 |
5 - 3 |
13:00 |
Unicum 2 |
Nunspeet 3 |
1 - 2 |
13:00 |
Veensche Boys 4 |
Sparta Nijkerk 4 |
2 - 1 |
23 september 2023 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 4 |
Unicum 2 |
1 - 3 |
14:30 |
Elspeet 2 |
Sparta Nijkerk 5 |
2 - 2 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
Veensche Boys 4 |
4 - 3 |
12:30 |
Nunspeet 3 |
Zeewolde 3 |
2 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 07:10.
Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 05
Stand
Uitslagen
18 september 2023 |
20:00 |
Lelystad '67 3 |
Zeewolde 3 |
4 - 3 |
16 september 2023 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
Zwart Wit '63 3 |
1 - 1 |
09 september 2023 |
14:30 |
Zwart Wit '63 3 |
Zeewolde 3 |
1 - 4 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 3 |
Lelystad '67 3 |
1 - 1 |
02 september 2023 |
14:30 |
Lelystad '67 3 |
Zwart Wit '63 3 |
3 - 2 |
12:45 |
Zeewolde 3 |
VVOG Harderwijk 3 |
3 - 9 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 07:10.