Competitiegegevens
0214 Mannen Zaterdag reserve 5e klasse 06
Stand
Programma
Uitslagen
13 april 2024 |
16:15 |
WSV 2 |
Veensche Boys 6 |
0 - 0 |
14:30 |
SDC Putten 8 |
Hierden 6 |
3 - 0 |
12:45 |
SDV Barneveld 9 |
csv Apeldoorn 6 |
1 - 2 |
12:35 |
VVOP 8 |
Sparta Nijkerk 9 |
0 - 5 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
SDV Barneveld 10 |
3 - 4 |
06 april 2024 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
WSV 2 |
3 - 3 |
15:00 |
Hierden 6 |
VVOG Harderwijk 6 |
1 - 4 |
13:20 |
Veensche Boys 6 |
VVOP 8 |
2 - 1 |
13:00 |
Sparta Nijkerk 9 |
SDC Putten 8 |
2 - 4 |
30 maart 2024 |
15:00 |
WSV 2 |
Sparta Nijkerk 9 |
5 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld 10 |
Veensche Boys 6 |
1 - 0 |
12:30 |
csv Apeldoorn 6 |
Hoevelaken 7 |
3 - 0 |
12:30 |
SDC Putten 8 |
VVOG Harderwijk 6 |
7 - 1 |
23 maart 2024 |
16:15 |
WSV 2 |
csv Apeldoorn 6 |
0 - 1 |
12:45 |
SDV Barneveld 9 |
VVOG Harderwijk 6 |
1 - 2 |
12:30 |
VVOP 8 |
Hoevelaken 7 |
2 - 5 |
12:30 |
SDC Putten 8 |
Veensche Boys 6 |
2 - 4 |
16 maart 2024 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
SDC Putten 8 |
5 - 2 |
15:00 |
Hierden 6 |
SDV Barneveld 9 |
2 - 3 |
15:00 |
SDV Barneveld 10 |
WSV 2 |
1 - 1 |
13:30 |
Veensche Boys 6 |
Sparta Nijkerk 9 |
4 - 1 |
09 maart 2024 |
16:15 |
WSV 2 |
VVOG Harderwijk 6 |
8 - 1 |
15:45 |
VVOP 8 |
SDV Barneveld 10 |
0 - 4 |
13:30 |
Veensche Boys 6 |
Hierden 6 |
5 - 1 |
13:00 |
Sparta Nijkerk 9 |
Hoevelaken 7 |
1 - 2 |
12:30 |
SDC Putten 8 |
csv Apeldoorn 6 |
1 - 2 |
02 maart 2024 |
15:00 |
SDV Barneveld 10 |
SDC Putten 8 |
3 - 7 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
Veensche Boys 6 |
2 - 4 |
13:30 |
csv Apeldoorn 6 |
Sparta Nijkerk 9 |
4 - 0 |
12:45 |
SDV Barneveld 9 |
WSV 2 |
4 - 4 |
24 februari 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 9 |
SDV Barneveld 10 |
4 - 3 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
Hierden 6 |
5 - 2 |
14:30 |
VVOP 8 |
SDV Barneveld 9 |
1 - 5 |
13:00 |
Veensche Boys 6 |
csv Apeldoorn 6 |
1 - 2 |
17 februari 2024 |
13:30 |
csv Apeldoorn 6 |
SDV Barneveld 10 |
1 - 1 |
12:30 |
SDC Putten 8 |
Hoevelaken 7 |
4 - 3 |
10 februari 2024 |
15:00 |
Hierden 6 |
csv Apeldoorn 6 |
2 - 2 |
14:30 |
VVOP 8 |
SDC Putten 8 |
2 - 1 |
03 februari 2024 |
15:00 |
Hierden 6 |
WSV 2 |
0 - 6 |
13:00 |
SDV Barneveld 9 |
SDC Putten 8 |
0 - 2 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
Sparta Nijkerk 9 |
3 - 0 |
27 januari 2024 |
15:00 |
Sparta Nijkerk 9 |
VVOP 8 |
12 - 1 |
15:00 |
Hierden 6 |
SDC Putten 8 |
2 - 4 |
14:30 |
SDV Barneveld 10 |
VVOG Harderwijk 6 |
3 - 1 |
12:30 |
csv Apeldoorn 6 |
SDV Barneveld 9 |
4 - 1 |
12:00 |
Veensche Boys 6 |
WSV 2 |
5 - 2 |
16 december 2023 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
VVOP 8 |
7 - 0 |
09 december 2023 |
16:15 |
WSV 2 |
VVOP 8 |
6 - 1 |
15:00 |
SDV Barneveld 10 |
Hoevelaken 7 |
2 - 2 |
12:45 |
SDV Barneveld 9 |
Sparta Nijkerk 9 |
7 - 2 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
Veensche Boys 6 |
1 - 1 |
02 december 2023 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
VVOG Harderwijk 6 |
1 - 3 |
14:45 |
VVOP 8 |
Hierden 6 |
1 - 1 |
13:30 |
Veensche Boys 6 |
SDV Barneveld 9 |
0 - 5 |
25 november 2023 |
15:00 |
SDV Barneveld 10 |
Hierden 6 |
3 - 5 |
12:45 |
SDV Barneveld 9 |
Hoevelaken 7 |
4 - 8 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
csv Apeldoorn 6 |
1 - 5 |
18 november 2023 |
15:00 |
Hierden 6 |
Hoevelaken 7 |
1 - 4 |
12:30 |
csv Apeldoorn 6 |
Veensche Boys 6 |
4 - 0 |
11 november 2023 |
16:15 |
WSV 2 |
Hoevelaken 7 |
6 - 4 |
13:45 |
VVOP 8 |
Veensche Boys 6 |
0 - 3 |
13:00 |
SDV Barneveld 9 |
SDV Barneveld 10 |
4 - 2 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
Hierden 6 |
5 - 1 |
12:30 |
SDC Putten 8 |
Sparta Nijkerk 9 |
1 - 0 |
04 november 2023 |
15:00 |
Hierden 6 |
Sparta Nijkerk 9 |
3 - 1 |
13:00 |
Veensche Boys 6 |
SDC Putten 8 |
5 - 2 |
12:30 |
csv Apeldoorn 6 |
WSV 2 |
2 - 0 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
SDV Barneveld 9 |
1 - 4 |
28 oktober 2023 |
16:15 |
WSV 2 |
SDV Barneveld 10 |
4 - 4 |
14:30 |
VVOP 8 |
csv Apeldoorn 6 |
2 - 3 |
13:00 |
Sparta Nijkerk 9 |
Veensche Boys 6 |
0 - 2 |
12:45 |
SDV Barneveld 9 |
Hierden 6 |
5 - 1 |
21 oktober 2023 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
csv Apeldoorn 6 |
0 - 5 |
14 oktober 2023 |
15:00 |
Hoevelaken 7 |
Sparta Nijkerk 9 |
2 - 0 |
15:00 |
Hierden 6 |
Veensche Boys 6 |
2 - 5 |
15:00 |
SDV Barneveld 10 |
VVOP 8 |
4 - 0 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
WSV 2 |
1 - 1 |
12:30 |
csv Apeldoorn 6 |
SDC Putten 8 |
1 - 3 |
07 oktober 2023 |
16:15 |
WSV 2 |
SDV Barneveld 9 |
2 - 4 |
14:30 |
VVOP 8 |
VVOG Harderwijk 6 |
0 - 1 |
14:00 |
Veensche Boys 6 |
Hoevelaken 7 |
2 - 3 |
13:00 |
Sparta Nijkerk 9 |
csv Apeldoorn 6 |
0 - 2 |
12:30 |
SDC Putten 8 |
SDV Barneveld 10 |
2 - 2 |
30 september 2023 |
15:00 |
SDV Barneveld 10 |
Sparta Nijkerk 9 |
4 - 5 |
14:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
SDC Putten 8 |
3 - 1 |
13:30 |
SDV Barneveld 9 |
VVOP 8 |
7 - 1 |
23 september 2023 |
16:15 |
Sparta Nijkerk 9 |
VVOG Harderwijk 6 |
4 - 4 |
16:15 |
WSV 2 |
Hierden 6 |
8 - 1 |
14:00 |
Veensche Boys 6 |
SDV Barneveld 10 |
2 - 0 |
12:30 |
SDC Putten 8 |
SDV Barneveld 9 |
1 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 07:10.
Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 21
Stand
Uitslagen
16 september 2023 |
14:30 |
DVS'33 Ermelo 4 |
SDC Putten 7 |
4 - 3 |
13:00 |
Hierden 4 |
VVOG Harderwijk 6 |
1 - 4 |
09 september 2023 |
13:00 |
Hierden 4 |
DVS'33 Ermelo 4 |
3 - 4 |
12:30 |
VVOG Harderwijk 6 |
SDC Putten 7 |
1 - 1 |
02 september 2023 |
14:30 |
DVS'33 Ermelo 4 |
VVOG Harderwijk 6 |
1 - 0 |
12:30 |
SDC Putten 7 |
Hierden 4 |
1 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-04-2024 om 07:10.