Het programmaoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht
neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Kleedkamer indeling
Leiders kunnen zich voor de wedstrijd melden bij het wedstrijdsecretariaat voor de kleedkamerindeling.
Je ziet nu het programma van alle VVOG teams. Wil je het programma van 1 specifiek team, kies dan uit de lijst het juiste team.
Dinsdag |
19-03-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
---|---|---|---|---|---|---|
Soest SO JO13-2 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 19:00 | Oefen | |||
Zaterdag |
23-03-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 1 | SDV Barneveld | 15:00 | 1 | Afgeschermd | Comp | |
VVOG Harderwijk 3 | Elspeet 2 | 14:30 | 3 | Speler 4e | Comp | |
VVOG Harderwijk 4 | Hoevelaken 4 | 12:30 | 6 | Speler 3e | Comp | |
VVOG Harderwijk G1 | V.V. Barneveld G1JM | 10:15 | 3 B | Afgeschermd | Comp | |
VVOG Harderwijk JO19-1 | SDO JO19-1 | 11:45 | 1 | R. (Richard) Hultink | Comp | |
VVOG Harderwijk JO19-3 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 14:30 | 6 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO17-1JM | Hattem JO17-1 | 11:45 | 4 | A. (Arthur) Wiegersma | Comp | |
VVOG Harderwijk JO17-3 | Zeewolde JO17-3 | 12:30 | 2 | J (Jan) Beelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO15-3JM | ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 | 10:30 | 7 | F. (Frits) Aalbers | Comp | |
VVOG Harderwijk JO15-4JM | DVS'33 Ermelo JO15-4 | 10:30 | 2 | W. (Wijnand) Reijerse | Comp | |
VVOG Harderwijk JO14-1JM | csv Apeldoorn JO14-1JM | 09:45 | 4 | G. (Gijs) van den Brink | Comp | |
VVOG Harderwijk JO13-2 | SDC Putten JO13-1 | 10:30 | 6 | J. (Jesse) Wiertz | Comp | |
VVOG Harderwijk JO13-4JM | Lelystad '67 JO13-2 | 08:30 | 3 | J.A.H. (Arjan) Allon | Comp | |
VVOG Harderwijk JO13-5JM | VSCO '61 JO13-2JM | 08:30 | 2 | A. (Arjan) Kruidhof | Comp | |
VVOG Harderwijk JO12-1JM | Unicum JO12-1&2 (heel veld) | 08:30 | 6 | Zelf regelen | Oefen | |
VVOG Harderwijk JO11-2 | Robur et Velocitas JO11-2 | 10:15 | 3 A | Zelf regelen | Oefen | |
VVOG Harderwijk JO10-3 | Hooglanderveen JO10-7 (half veld) | 09:45 | 5 A | Zelf regelen | Oefen | |
VVOG Harderwijk JO10-4JM | Hooglanderveen JO10-5 (half veld) | 11:15 | 5 B | Zelf regelen | Oefen | |
VVOG Harderwijk JO10-5JM | Nunspeet JO10-3 (half veld) | 09:45 | 5 B | Zelf regelen | Oefen | |
VVOG Harderwijk JO10-6 | Nunspeet JO10-4 (half veld) | 11:15 | 5 A | Zelf regelen | Oefen | |
VVOG Harderwijk JO9-3 | Epe JO9-3 | 08:30 | 5 A1 | Speler JO15-3 | Comp | |
VVOG Harderwijk JO8-5 | Hulshorst JO8-2JM | 08:30 | 5 B2 | Speler JO15-4 | Comp | |
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Excelsior '31 2 | VVOG Harderwijk 2 | 14:30 | Comp | |||
Unicum 3 | VVOG Harderwijk 5 | 15:00 | Comp | |||
SDV Barneveld 9 | VVOG Harderwijk 6 | 12:45 | Comp | |||
Hoevelaken 11 | VVOG Harderwijk 7 | 13:00 | Comp | |||
Elspeet 3 | VVOG Harderwijk 8 | 15:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk JO19-3 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 14:30 | 6 | Comp | ||
DVS'33 Ermelo JO17-3 | VVOG Harderwijk JO17-2 | 10:45 | Comp | |||
SDC Putten JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 10:30 | Comp | |||
SDV Barneveld JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 11:15 | Comp | |||
VVOP JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 10:00 | Comp | |||
Oene JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 09:30 | Comp | |||
SDC Putten JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 09:00 | Comp | |||
Roda '46 JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | 09:45 | Comp | |||
KHC JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-3 | 10:00 | Comp | |||
Unicum JO13-4 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 08:30 | Comp | |||
Hulshorst JO12-1 (heel veld) | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 09:00 | Oefen | |||
Hulshorst JO12-1 (heel veld) | VVOG Harderwijk JO12-3 | 09:00 | Oefen | |||
Nunspeet JO12 (heel veld) | VVOG Harderwijk JO12-4 | 10:30 | Oefen | |||
Nunspeet JO12 (heel veld) | VVOG Harderwijk JO12-5JM | 10:30 | Oefen | |||
Hierden JO9-1 | VVOG Harderwijk JO10-2 | 10:30 | Oefen | |||
Sparta Nijkerk JO10-7 (half veld) | VVOG Harderwijk JO10-7 | 08:30 | Oefen | |||
Sparta Nijkerk JO10-9 (half veld) | VVOG Harderwijk JO10-8 | 09:45 | Oefen | |||
FC Horst JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-4 | 10:30 | 1 A1 | Oefen | ||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO10-1 | Toernooi WHC | WHC, Wezep | ||||
VVOG JO9-1 | Toernooi WHC | WHC, Wezep | ||||
VVOG JO9-2 | Toernooi WHC | WHC, Wezep | ||||
VVOG JO8-1 | Toernooi WHC | WHC, Wezep | ||||
Zondag |
24-03-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
AZC 3 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 11:00 | Comp | |||
Wissel 2 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 10:00 | Comp | |||
V en L 4 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 10:30 | Comp | |||
Dinsdag |
26-03-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
AZSV 2 | VVOG Harderwijk 2 | 20:00 | Comp | |||
Zaterdag |
30-03-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 | WVF 2 | 11:45 | 1 | Afgeschermd | Comp | |
VVOG Harderwijk 7 | SDC Putten 11 | 11:45 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 8 | Zeewolde 9 | 11:45 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-2 | VVOP JO19-2 | 11:45 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | SCW '23 JO14-2 | 09:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-6JM | BAS JO13-2JM | 09:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk MO20-1 | Lelystad '67 MO20-1 | 11:45 | 4 | P.A.J. (Patrick) Kloppenburg | Comp | |
SDV Barneveld 5 | VVOG Harderwijk 3 | 15:00 | Comp | |||
SDC Putten 8 | VVOG Harderwijk 6 | 12:30 | Comp | |||
Wijhe '92 G2JM | VVOG Harderwijk G1 | 09:45 | Comp | |||
Lelystad '67 JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-3 | 11:15 | Comp | |||
BAS JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 10:00 | Comp | |||
Maandag |
01-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Victoria Boys 2 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 11:30 | Comp | |||
Woensdag |
03-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk JO19-2 | Hulshorst JO19-1 | 19:30 | 3 | Comp | ||
Zwart Wit '63 5 | VVOG Harderwijk 8 | 19:45 | Comp | |||
DSV '61 JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 18:45 | Comp | |||
Vrijdag |
05-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+3 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+1 | Unicum 35+2 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+5 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+6 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | Zeewolde 35+2 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | NSC Nijkerk 35+1 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Lelystad '67 35+3 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 21:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Nunspeet 35+4 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Hierden 35+3 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | Sparta Nijkerk 45+1 | 19:30 | Comp | |||
Batavia '90 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | 20:30 | Comp | |||
Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 21:00 | Comp | |||
Hierden 35+2 | VVOG Harderwijk 35+2 | 20:00 | Comp | |||
Veensche Boys 35+2 | VVOG Harderwijk 35+3 | 20:00 | Comp | |||
Zwart Wit '63 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 21:30 | Comp | |||
Hierden 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 20:30 | Comp | |||
Prins Bernhard 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 19:30 | Comp | |||
Elspeet 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 21:00 | Comp | |||
Nunspeet 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 21:30 | Comp | |||
't Harde 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:30 | Comp | |||
Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:00 | Comp | |||
Zaterdag |
06-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 | Berkum 2 | 11:45 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 5 | asv Dronten 6 | 12:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk G1 | AZC G1 | 09:30 | 5 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-2 | Nunspeet JO19-3 | 12:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-3 | VIOS V. JO17-1 | 12:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-1JM | asv Dronten JO15-1 | 12:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-4JM | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 10:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | Harskamp JO14-1 | 08:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-3JM | asv Dronten JO14-3 | 10:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-1 | DVS'33 Ermelo JO13-1JM | 10:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-3 | ESC JO13-2 | 10:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-6JM | 't Harde JO13-2 | 08:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
VVOG Harderwijk MO20-1 | Zeewolde MO20-1 | 12:30 | 3 | Comp | ||
Excelsior'31 | VVOG Harderwijk 1 | 14:30 | Comp | |||
SDV Barneveld 7 | VVOG Harderwijk 4 | 14:30 | Comp | |||
Hierden 6 | VVOG Harderwijk 6 | 15:00 | Comp | |||
csv Apeldoorn 8 | VVOG Harderwijk 7 | 15:30 | Comp | |||
SDC Putten 9 | VVOG Harderwijk 8 | 14:30 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 15:00 | Comp | |||
SDV Barneveld JO19-3 | VVOG Harderwijk JO19-3 | 12:45 | Comp | |||
SDC Putten JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 11:30 | Comp | |||
Terschuurse Boys JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-2 | 10:15 | Comp | |||
Oene JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 09:45 | Comp | |||
VVOG Harderwijk JO15-4JM | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 10:30 | 2 | Comp | ||
FC Emmen JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 10:30 | Comp | |||
FC Horst JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 11:00 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 10:05 | Comp | |||
Batavia '90 JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 09:00 | Comp | |||
WZC Wapenveld JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 08:30 | Comp | |||
Unicum JO13-4 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 08:30 | Comp | |||
IJVV VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | 12:15 | Comp | |||
Zondag |
07-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Columbia 3 | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | Emst 3 | 12:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | Robur et Velocitas 3 | 12:30 | 2 | Comp | ||
Woensdag |
10-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Rood-Wit '58 JO13-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 18:45 | Oefen | |||
Zaterdag |
13-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 1 | Quick '20 | 15:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 3 | Zeewolde 3 | 14:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 | SDC Putten 5 | 14:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 6 | SDV Barneveld 10 | 12:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 7 | Rood-Wit '58 4 | 14:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 8 | EFC '58 8 | 12:15 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-1 | UDI'19/CSU JO19-1 | 12:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-3 | Sparta Nijkerk JO19-4 | 14:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-1JM | WSV JO17-1 | 12:00 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-2 | Unicum JO17-3 | 14:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-1JM | Nunspeet JO15-1JM | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-2JM | VVOP JO15-1 | 12:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-3JM | DVS'33 Ermelo JO15-4 | 10:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-1JM | SC Cambuur Leeuwarden JO14-1 | 10:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-4JM | Veensche Boys JO14-2 | 10:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-2 | SEH JO13-1 | 10:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-4JM | WHC JO13-2 | 08:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-4JM | KHC JO13-1JM | 08:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-5JM | asv Dronten JO13-4 | 08:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Veensche Boys 2 | VVOG Harderwijk 2 | 12:00 | Comp | |||
Lelystad '67 4 | VVOG Harderwijk 5 | 13:00 | Comp | |||
AGOVV G1 | VVOG Harderwijk G1 | 11:00 | Comp | |||
Unicum JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 15:15 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO17-5 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 11:00 | Comp | |||
Swift '64 JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 08:30 | Comp | |||
Blauw Geel '55 JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 10:15 | Comp | |||
Elspeet JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 09:15 | Comp | |||
Flevo Boys JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | 10:30 | Comp | |||
Hulshorst JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-3 | 10:30 | Comp | |||
OWIOS JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 09:00 | Comp | |||
Hierden MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 11:00 | Comp | |||
Zondag |
14-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Activia 2 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 11:00 | Comp | |||
Victoria Boys 4 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 09:30 | Comp | |||
SC Klarenbeek 4 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 10:30 | Comp | |||
Donderdag |
18-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | WWNA 4 | 18:45 | 4 | Comp | ||
Vrijdag |
19-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+3 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Hierden 35+2 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+6 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | Zeewolde 35+2 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | NSC Nijkerk 35+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Hierden 35+1 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Prins Bernhard 35+1 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Nunspeet 35+4 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | Sparta Nijkerk 45+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | OWIOS 45+1 | 21:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | Vierhouten '82 VR30+1 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | VSCO '61 VR30+1 | 19:30 | Comp | |||
Batavia '90 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | 19:30 | Comp | |||
Unicum 35+2 | VVOG Harderwijk 35+1 | 20:30 | Comp | |||
Batavia '90 35+5 | VVOG Harderwijk 35+2 | 21:00 | Comp | |||
Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 20:00 | Comp | |||
Veensche Boys 35+2 | VVOG Harderwijk 35+3 | 20:30 | Comp | |||
Lelystad '67 35+3 | VVOG Harderwijk 35+4 | 21:00 | Comp | |||
Zwart Wit '63 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 19:30 | Comp | |||
Elspeet 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 20:00 | Comp | |||
Hierden 35+3 | VVOG Harderwijk 35+5 | 21:30 | Comp | |||
Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:00 | Comp | |||
't Harde 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:30 | Comp | |||
Hierden VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 20:00 | Comp | |||
Zaterdag |
20-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 | Sparta E. 2 | 11:45 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 3 | Sparta Nijkerk 4 | 14:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-2 | Batavia '90 JO19-1 | 14:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-3 | csv Apeldoorn JO17-4 | 12:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-3JM | Swift '64 JO15-2 | 10:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-4JM | asv Dronten JO15-3 | 10:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | Hoevelaken JO14-1 | 08:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-1 | V.V. Heerenveen JO13-1 | 10:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-3 | Go Ahead Kampen JO13-2 | 10:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-4JM | SVI JO13-2JM | 08:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-6JM | Batavia '90 JO13-3 | 08:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
VVOG Harderwijk VR1 | ZVV '56 VR1 | 14:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk MO20-1 | Tollebeek MO20-1 | 12:00 | 4 | Comp | ||
Rood-Wit '58 2 | VVOG Harderwijk 4 | 14:30 | Comp | |||
SDC Putten 6 | VVOG Harderwijk 5 | 14:30 | Comp | |||
csv Apeldoorn 6 | VVOG Harderwijk 6 | 12:30 | Comp | |||
De Veluwse Boys 3 | VVOG Harderwijk 7 | 15:00 | Comp | |||
Nunspeet 6 | VVOG Harderwijk 8 | 15:00 | Comp | |||
't Harde G2 | VVOG Harderwijk G1 | 11:30 | Comp | |||
AWC JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 14:00 | Comp | |||
Hulshorst JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-3 | 12:00 | Comp | |||
WVF JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 12:30 | Comp | |||
Batavia '90 JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-2 | 10:00 | Comp | |||
Zeewolde JO15-1JM | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 08:30 | Comp | |||
Blauw Geel '55 JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 10:15 | Comp | |||
FC Groningen JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 11:00 | Comp | |||
Emst JO14-1JM | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 12:00 | Comp | |||
Batavia '90 JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 10:00 | Comp | |||
Zeewolde JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 10:30 | Comp | |||
Hulshorst JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 10:30 | Comp | |||
asv Dronten JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 08:30 | Comp | |||
Zondag |
21-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Victoria Boys 2 | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | KCVO 4 | 12:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | SHE 3 | 12:30 | 2 | Comp | ||
MASV | VVOG Harderwijk 1 | 14:00 | Comp | |||
Woensdag |
24-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
DVS Ermelo JO12 (heel veld) | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 19:00 | Oefen | |||
Donderdag |
25-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | SV Vaassen 3 | 20:00 | 1 | Comp | ||
Zondag |
28-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
SV CCW '16 3 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 11:00 | Comp | |||
Zaterdag |
04-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 1 | Pelikaan S | 15:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 7 | EFC '58 4 | 14:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-2 | Zeewolde JO19-2 | 14:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-3 | DOS Kampen JO19-2 | 14:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-1JM | Sparta Nijkerk JO15-1 | 12:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | Blauw Geel '55 JO14-2 | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-2 | Nunspeet JO13-1 | 12:30 | 4 | Comp | ||
Nunspeet 2 | VVOG Harderwijk 2 | 12:15 | Comp | |||
EFC '58 8 | VVOG Harderwijk 8 | 12:30 | Comp | |||
VVOP JO17-1JM | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 10:30 | Comp | |||
FC RDC JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 09:30 | Comp | |||
ESC JO13-4 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 08:30 | Comp | |||
Zondag |
05-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Columbia 3 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 10:30 | Comp | |||
SHE 3 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 10:00 | Comp | |||
Vrijdag |
10-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+3 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Hierden 35+2 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+5 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | Veensche Boys 35+2 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | NSC Nijkerk 35+1 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Hierden 35+1 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 22:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Nunspeet 35+4 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Elspeet 35+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | OWIOS 45+1 | 21:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | Sparta Nijkerk 45+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | Vierhouten '82 VR30+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | VSCO '61 VR30+1 | 20:00 | Comp | |||
Batavia '90 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | 20:00 | Comp | |||
Unicum 35+2 | VVOG Harderwijk 35+1 | 19:30 | Comp | |||
Batavia '90 35+6 | VVOG Harderwijk 35+2 | 20:00 | Comp | |||
Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 21:00 | Comp | |||
Zeewolde 35+2 | VVOG Harderwijk 35+3 | 20:30 | Comp | |||
Lelystad '67 35+3 | VVOG Harderwijk 35+4 | 22:30 | Comp | |||
Zwart Wit '63 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 21:30 | Comp | |||
Prins Bernhard 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 20:00 | Comp | |||
Hierden 35+3 | VVOG Harderwijk 35+5 | 21:30 | Comp | |||
Nunspeet 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 21:30 | Comp | |||
Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:00 | Comp | |||
Hierden VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 20:30 | Comp | |||
Zaterdag |
11-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 3 | Unicum 2 | 14:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 | Zwart Wit '63 3 | 12:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk G1 | Wijhe '92 G2JM | 09:30 | 3 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-2 | DOS Kampen JO19-2 | 14:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-3 | Nunspeet JO19-3 | 14:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-3 | 't Harde JO17-2 | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-3JM | Lunteren JO15-2 | 10:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-4JM | SDV Barneveld JO15-4 | 10:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-1JM | DVS'33 Ermelo JO14-1 | 10:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | Stroe JO14-1JM | 08:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-1 | Unicum JO13-1 | 12:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-4JM | Nunspeet JO13-2JM | 08:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-4JM | Lelystad '67 JO13-1 | 08:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-5JM | Zeewolde JO13-4 | 08:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
VVOG Harderwijk VR1 | WVF VR1 | 15:15 | 1 | Comp | ||
SDV Barneveld 2 | VVOG Harderwijk 2 | 12:15 | Comp | |||
Unicum 4 | VVOG Harderwijk 5 | 12:30 | Comp | |||
Veensche Boys 6 | VVOG Harderwijk 6 | 13:00 | Comp | |||
Elspeet 4 | VVOG Harderwijk 7 | 14:30 | Comp | |||
Nunspeet JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 14:45 | Comp | |||
Hierden JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 10:35 | Comp | |||
VVOP JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-2 | 10:30 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 10:00 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 11:10 | Comp | |||
Nunspeet JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 10:30 | Comp | |||
WVF JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 10:20 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO13-5 | VVOG Harderwijk JO13-3 | 08:30 | Comp | |||
SV Zwolle JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 10:15 | Comp | |||
Lelystad '67 MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 13:00 | Comp | |||
Zondag |
12-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Voorwaarts T 4 | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | WSV 5 | 12:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | Terwolde 3 | 12:30 | 2 | Comp | ||
Heino | VVOG Harderwijk 1 | 14:00 | Comp | |||
Zaterdag |
18-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 1 | Buitenpost | 18:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 2 | Go Ahead Kampen 2 | 11:45 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 5 | Batavia '90 5 | 14:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 6 | Hoevelaken 7 | 14:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 7 | Prins Bernhard 4 | 14:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 8 | Prins Bernhard 3 | 12:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-1 | SC Bemmel JO19-1 | 14:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-3 | Zeewolde JO19-2 | 14:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-1JM | Go Ahead Kampen JO17-1 | 11:45 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-2 | Nunspeet JO17-2 | 12:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-2JM | csv Apeldoorn JO15-2 | 10:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-3JM | Hulshorst JO14-1JM | 08:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-4JM | Lunteren JO14-1 | 10:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-2 | ZAC JO13-1JM | 08:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-3 | WVF JO13-3 | 08:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 08:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-6JM | Lelystad '67 JO13-3 | 08:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk MO20-1 | Nunspeet MO20-1 (9-tal) | 12:15 | 3 | Comp | ||
Nunspeet 3 | VVOG Harderwijk 3 | 13:00 | Comp | |||
Zeewolde 5 | VVOG Harderwijk 4 | 12:30 | Comp | |||
V.V. Barneveld G1JM | VVOG Harderwijk G1 | 10:45 | Comp | |||
FC Horst JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 13:15 | Comp | |||
Hoevelaken JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 11:15 | Comp | |||
asv Dronten JO15-3 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 12:30 | Comp | |||
Lunteren JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 11:00 | Comp | |||
Bennekom JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 11:00 | Comp | |||
Eldenia JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 10:00 | Comp | |||
Blauw Geel '55 JO14-4 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 08:30 | Comp | |||
WSV JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-1 | 10:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 08:30 | 7 | Comp | ||
't Harde JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 08:30 | Comp | |||
FC Horst JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 10:30 | Comp | |||
Wissel JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 09:00 | Comp | |||
Go Ahead Kampen VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | 15:00 | Comp | |||
Maandag |
20-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
SV Vaassen 3 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 10:00 | Comp | |||
WWNA 4 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 11:30 | Comp | |||
Dinsdag |
21-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk JO15-1JM | Robur et Velocitas JO15-1 | 19:00 | 1 | Comp | ||
Vrijdag |
24-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 35+2 | Hierden 35+2 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+6 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 21:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Lelystad '67 35+3 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Nunspeet 35+4 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Prins Bernhard 35+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | OWIOS 45+1 | 21:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | Vierhouten '82 VR30+1 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | Hierden VR30+1 | 19:30 | Comp | |||
Batavia '90 35+5 | VVOG Harderwijk 35+2 | 20:00 | Comp | |||
Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 21:00 | Comp | |||
Hierden 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 21:30 | Comp | |||
Zwart Wit '63 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 20:30 | Comp | |||
Hierden 35+3 | VVOG Harderwijk 35+5 | 21:30 | Comp | |||
Elspeet 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 20:00 | Comp | |||
Nunspeet 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 21:30 | Comp | |||
't Harde 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:30 | Comp | |||
Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:00 | Comp | |||
VSCO '61 VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 20:30 | Comp | |||
Zaterdag |
25-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 3 | SDC Putten 4 | 14:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 6 | VVOP 8 | 12:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 7 | Stroe 5 | 14:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 8 | DVS'33 Ermelo 6 | 12:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-1JM | Swift '64 JO17-1 | 11:45 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-3JM | Koninklijke UD JO14-1 | 11:45 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-6JM | Zeewolde JO13-5 | 11:45 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Longa '30 | VVOG Harderwijk 1 | 18:00 | Comp | |||
WVF 2 | VVOG Harderwijk 2 | 12:00 | Comp | |||
Unicum JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 15:00 | Comp | |||
FC Horst JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-3 | 13:15 | Comp | |||
Zwart Wit '63 JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 10:15 | Comp | |||
DTS '35 Ede JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 08:30 | Comp | |||
SDV Barneveld JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 09:00 | Comp | |||
DSV '61 JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 09:00 | Comp | |||
asv Dronten MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 14:30 | Comp | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO11-1 | toernooi AGOVV | AGOVV, Apeldoorn | ||||
VVOG JO11-3 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO10-1 | toernooi AGOVV | AGOVV, Apeldoorn | ||||
VVOG JO10-2 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO9-1 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | VDZ, Arnhem | ||||
VVOG JO9-2 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO9-3 | VV Emst jeugdvoetbaltoernooi | vv Emst, Emst | ||||
VVOG JO9-4 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
Zondag |
26-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Voorwaarts T 5 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 11:30 | Comp | |||
Terwolde 3 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 10:00 | Comp | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO9-1 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | n.n.b., | ||||
Zaterdag |
01-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk JO14-1JM | FC Twente/Heracles Academie JO14-1 | 10:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
U13 toernooi RKVV | VVOG Harderwijk JO13-1 | 09:00 | Oefen | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO13-1 | U13 toernooi RKVV | RKVV Roosendaal, | ||||
VVOG JO11-2 | Dayseaday toernooi SV Urk | s.v. Urk, Urk | ||||
VVOG JO10-2 | Dayseaday toernooi SV Urk | s.v. Urk, Urk | ||||
VVOG JO9-2 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde, Zeewolde | ||||
VVOG JO9-3 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde, Zeewolde | ||||
Zondag |
02-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | Emst 4 | 12:30 | 1 | Comp | ||
U13 toernooi RKVV | VVOG Harderwijk JO13-1 | 09:00 | Oefen | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO13-1 | U13 toernooi RKVV | RKVV Roosendaal, | ||||
Zaterdag |
08-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO17-2 | Snacky Wok Jeugdtoernooi vv Hulshorst | v.v. Hulshorst, Hulshorst | ||||
VVOG JO15-2JM | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28, Zwolle | ||||
VVOG JO13-2 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde, Zeewolde | ||||
VVOG JO13-3 | Snacky Wok Jeugdtoernooi vv Hulshorst | v.v. Hulshorst, Hulshorst | ||||
VVOG JO9-2 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-3 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-4 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-5JM | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-6JM | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-7JM | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO8-2 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
Zondag |
09-06-2024 |
|||||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO12-1JM | Nederlands Kampioenschap JO12 (VTT) | SKV/Wageningen, Wageningen | ||||
Zaterdag |
15-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO12-1JM | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels, Scherpenzeel | ||||
VVOG JO12-2JM | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO11-4 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO10-1 | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels, Scherpenzeel | ||||
VVOG JO9-1 | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels, Scherpenzeel | ||||
VVOG JO9-2 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO9-4 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO8-1 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO8-2 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
Zaterdag |
22-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO11-1 | Nederlands Kampioenschap JO11 (VTT) | Blauw Wit '34, Leeuwarden |