Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:00 | VVOG Harderwijk JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-3 | ||
19:00 | VVOG Harderwijk JO19-3 | VVOG Harderwijk JO19-3 | ||
19:00 | VVOG Harderwijk JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-3 | ||
19:00 | VVOG Harderwijk JO19-3 | VVOG Harderwijk JO19-3 | ||
19:00 | Hierden JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 1 - 4 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
12:30 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Albatross 3 | ||
12:00 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | ZVV '56 2 | ||
10:00 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | SV CCW '16 3 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | Scherpenzeel | VVOG Harderwijk 1 | 3 - 2 | |
11:45 | VVOG Harderwijk 2 | DZC '68 2 | 1 - 4 | |
12:15 | BAS 2 | VVOG Harderwijk 3 | 1 - 2 | |
14:30 | Zeewolde 4 | VVOG Harderwijk 4 | 2 - 2 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 5 | Hierden 4 | 2 - 0 | |
14:30 | Jodan Boys, de JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 3 - 1 | |
15:00 | Unicum JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-3 | 6 - 1 | |
12:30 | Unicum JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 3 - 1 | |
12:15 | ESC JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 3 - 5 | |
10:30 | Nunspeet JO15-1JM | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 2 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | Columbia JO15-1 | 3 - 1 | |
09:45 | Hoevelaken JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 6 - 0 | |
10:30 | ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 1 - 5 | |
11:00 | SC Cambuur Leeuwarden JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 5 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO14-2 | SDC Putten JO14-2 | 2 - 1 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | SV CCW '16 JO14-1 | 2 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | Unicum JO14-3 | 3 - 1 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-1 | De Graafschap JO13-2 | 2 - 1 | |
09:30 | CSV'28 JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-2 | 5 - 1 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-3 | Unicum JO13-3 | ||
11:30 | EZC '84 JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | ||
08:30 | Sparta Nijkerk JO13-5 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 2 - 0 | |
10:15 | Zwart Wit '63 JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 2 - 2 | |
08:30 | Unicum JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 2 - 6 | |
08:45 | DVS'33 Ermelo JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 4 - 2 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-3 | Barneveld JO12-1JM | 7 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-4 | BAS JO12-2JM | 13 - 3 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | BAS JO12-1 | 3 - 6 | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-1 | 2 - 3 | |
10:00 | Lelystad '67 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-2 | 0 - 5 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-3 | Lelystad '67 JO11-2 | 4 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-4 | Veluwse Boys JO11-1JM | 5 - 9 | |
08:30 | Zeewolde JO11-6 | VVOG Harderwijk JO11-5 | 0 - 9 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | FC Horst JO11-2 | 7 - 5 | |
10:00 | SDC Putten JO11-6 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | 7 - 2 | |
09:45 | Sparta Nijkerk JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
09:00 | FC Horst JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-2 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-3 | sv Reaal Dronten JO10-2JM | ||
10:15 | 't Harde JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | VVOP JO10-3 | ||
10:30 | Hierden JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-6 | ||
10:00 | sv Reaal Dronten JO10-3JM | VVOG Harderwijk JO10-7 |