Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | VVOG Harderwijk JO9-7JM | 4 - 1 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | VVOG Harderwijk JO9-7JM | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | VVOG Harderwijk JO9-7JM | 4 - 1 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | VVOG Harderwijk JO9-7JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-8 | Zeewolde JO9-7 | 4 - 4 | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO9-7 | VVOG Harderwijk JO9-9 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | Zeewolde JO9-3 | 5 - 8 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Hulshorst JO8-1 | 16 - 3 | |
08:30 | Batavia '90 JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO8-3 | Unicum JO8-3 | 1 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | FC Horst MO8-1 | 6 - 3 | |
09:00 | FC Horst JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-5 | ||
09:30 | Unicum JO8-4JM | VVOG Harderwijk JO8-6 | ||
12:30 | Tollebeek MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 1 - 4 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:30 | Spakenburg JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | ||
18:30 | Spakenburg JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | ||
19:00 | FC Horst JO12 | VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
18:30 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | KNVB MO15 Talents |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:00 | Lemelerveld 3 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 0 - 0 | |
10:00 | Apeldoornse Boys 2 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 6 - 2 | |
09:30 | KCVO 5 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 8 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
15:00 | VVOG Harderwijk 1 | Rohda R. | 1 - 3 | |
11:45 | VVOG Harderwijk 2 | asv Dronten 2 | 1 - 2 | |
15:00 | Sparta Nijkerk 5 | VVOG Harderwijk 3 | 0 - 1 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 5 | Zwart Wit '63 4 | 3 - 5 | |
11:45 | VVOG Harderwijk G1 | AGOVV G1 | Afgelast | |
14:30 | ASWH JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 1 - 4 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-2 | SDV Barneveld JO19-3 | 4 - 0 | |
10:45 | EFC '58 JO19-2JM | VVOG Harderwijk JO19-3 | 1 - 2 | |
10:00 | Zeewolde JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 3 - 4 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-2 | Hierden JO17-2 | 3 - 2 | |
12:45 | SDV Barneveld JO17-3 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 1 - 7 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | SDC Putten JO15-1 | 1 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | DVS'33 Ermelo JO15-2 | 2 - 0 | |
11:00 | asv Dronten JO15-4 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 1 - 2 | |
12:00 | Loenermark JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | ||
12:30 | csv Apeldoorn JO14-1JM | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 6 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO14-2 | SKV JO14-2 | 3 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | SV Vaassen JO14-1JM | 2 - 5 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | Nunspeet JO14-3 | 5 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-1 | ATC '65 JO13-1 | 5 - 4 | |
09:45 | asv Dronten JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 5 - 2 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-3 | BAS JO13-1JM | 2 - 3 | |
08:30 | asv Dronten JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | ||
08:30 | ESC JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 2 - 5 | |
10:00 | Swift '64 JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 0 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | DOS Kampen JO13-4 | 2 - 4 | |
08:45 | Nunspeet JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 0 - 9 | |
10:15 | Nunspeet JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 3 - 1 | |
10:00 | Albatross JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-3 | 4 - 4 |