Keeperschool start weer op 2 september (O11 t/m O19)

Ook komend seizoen kunnen de jeugdkeepers van VVOG Harderwijk op woensdagavond deelnemen aan de keeperstrainingen. Net als vorig jaar vinden deze trainingen plaats op veld 4.

Ben je keeper? Lees dit bericht dan aandachtig door, want er zijn enkele wijzigingen ten opzichte van voorgaande seizoenen.

Clinics voor O9 en O10

Zoals eerder door de HJO’s is gecommuniceerd, worden er dit seizoen keepersclinics georganiseerd voor spelers uit de O9 en O10. Deze clinics zijn bedoeld om kinderen op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met het keepersvak.

De clinics vinden plaats op de volgende data:

· 14 oktober

· 2 december

· 17 februari

· 21 april

Tijd: 18.00 uur tot 19.00 uur

Locatie: Veld 4

Keeperstraining O11 t/m O19

De reguliere keeperstrainingen voor de O11 t/m O19 starten op woensdag 2 september. Hieronder staat de groepsindeling.

Belangrijke informatie

Per team kan één keeper deelnemen aan de keeperstrainingen. Heeft een team twee keepers, dan verzoeken wij de leiders en trainers contact op te nemen met Wesley Bies, zodat we gezamenlijk naar een passende oplossing kunnen kijken.

Wij kijken ernaar uit om samen met jullie weer een leerzaam, sportief en plezierig seizoen tegemoet te gaan.

Met vriendelijke groet,

De keeperstrainers VVOG Harderwijk