Contributie en opzeggingen

Door: Bestuur

Deze week wordt de laatste termijn van de contributie 2007 – 2008 geïncasseerd. Zoals bekend is een lid van de vereniging de contributie over een geheel verenigingsjaar verschuldigd. De contributie wordt vervolgens in 4 termijnen geïncasseerd.

Op dit moment ontvangt de ledenadministratie al verzoeken tot beëindiging van het  lidmaatschap en overschrijvingsformulieren. Het lidmaatschap wordt in deze gevallen per 1 juli 2008 beëindigd. Deze datum eindigt ook het lidmaatschap van deze spelers via de vereniging bij de KNVB.

Verzoeken voor overschrijving worden in mei, na afloop van de competitie afgehandeld. Het verzoek wordt gehonoreerd nadat vaststaat dat het lid alle verplichtingen is nagekomen. Te denken valt aan het teruggeven van uitgegeven kleding e.d., betaling van alle verschuldigde contributies, boetes e.d.

Voor informatie kan contact worden opgenomen met het bestuurslid van de betreffende

voetbalsectie.