Column oktober: Ontwikkelen van spelers en trainers.
We zijn alweer een ruime tijd bezig en de tweede fase is alweer begonnen.
In deze eerste fase zijn veel mooie resultaten behaald en zien wij al veel vooruitgang binnen de teams. Er zijn zelfs al een aantal teams welke in de 2e fase de stap maken naar een hoger niveau.
Sinds half september is Peter van der Laan binnen VVOG Harderwijk begonnen als club kader coach. Peter houd zich met name bezig met het begeleiden van de trainers van de breedtesport teams. Hij bekijkt trainingen, voert gesprekken met de trainers en kijkt zo waar hij de trainers in kan ondersteunen en ontwikkelen.
Inmiddels is het avondje Rinus vanuit de KNVB geweest en zagen wij een zeer goede opkomst. Het vervolg op deze avond is het volgen van een (JVC) Jeugdvoetbalcoach cursus welke wij samen met diverse andere clubs uit de regio gaan aanbieden aan de trainers. Hiervoor zijn inmiddels ook de eerste aanmeldingen al voor ontvangen.
De geluiden uit het veld zijn zeer positief en dat zien wij als een teken dat wij op de goede weg zijn met VVOG Harderwijk.
Op deze manier willen wij dat niet alleen de spelers zich kunnen door ontwikkelen binnen VVOG Harderwijk, maar ook dat de trainers zich kunnen ontwikkelen.
Met sportieve groet,
Michiel Hoffmann
Hoofd opleiding onderbouw VVOG Harderwijk

