6 December 2013 / Redactie / Algemeen
Veel gezinnen, ook in Harderwijk, hebben het in deze periode moeilijk. Julian Gijsbertsen en Marloes Koning gaan er wat aan doen.
We kijken er al weer verkneuterd naar uit. Net een leuke Sinterklaas gehad en dan op naar de Kerst, warme chocolade, kerstgezang, als familie kom je fijn bij elkaar en met een glaasje wijn en een mooie kerstdiner bij de mooit opgetuigde kerstboom en het knapperend houtvuur kan je wel helemaal wegsmelten.
We mogen niet vergeten dat veel gezinnen, deze periode het ook heel moeilijk hebben vanwege nare gebeurtenissen of omdat er gewoon geen geld is om iets extra's te doen.
Julian Gijsbertsen en Marloes Koning vervullen hun maatschappelijke stage bij de Stichting Voedselbank Harderwijk en bedachten een prachtige actie om zo veel mogelijk geld in te zamelen voor de Voedselbank Harderwijk, zodat we met name die gezinnen ook kunnen helpen aan een warme Kerst.
Ze gaan een voetbalmarathon van wel 12 uur doen en willen morgen, voor, tijdens en na de wedstrijd van het eerste tegen CSV Apeldoorn bij u langskomen met de vraag of u daar wat voor over heeft. Onze supporters kennende, zullen ze Julian en Marloes niet gaan teleur stellen.
Veel succes dus Julian en Marloes
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.