20 April 2014 / Jeugdcommissie / Jeugd
Tijdens de wedstrijd VVOG - DETO Twenterand is Jasper Schipper van de F2 pupil van de week.
Jasper is 9 jaar en zit in groep 4 van De Wegwijzer. Hij speelt nu zo’n 2 jaar bij VVOG. Dit jaar bij de F2 als spits en soms als keeper. Hij vindt als spits in het veld staan het leukst. Het allerleukst bij VVOG vindt hij na afloop van de wedstrijd de patat ;-)
De favoriete club van Jasper is natuurlijk..... AJAX. Hij heeft een grote afbeelding van alle logo’s van Ajax op zijn kamer, dat is speciaal voor hem op maat gemaakt, en natuurlijk ontbreekt ook een Ajax dekbed niet. Zijn favoriete speler is Siem de Jong.
Jasper heeft bij Ajax een rondleiding gehad in de Amsterdam Arena. Dat vond hij super tof!
Als Jasper tv kijkt hij het liefst naar ‘Big Time Rush’ op Nickelodeon. Maar hij vindt het nog leuker om te voetballen op het schoolplein met zijn beste vriend Maarten (die helaas op Zwart-Wit zit). Ook vindt hij tekenen leuk om te doen of op de computer het spel MineCraft spelen. Later wil hij prof-voetballer worden (wie niet?) en anders timmerman.
De uitslag van deze wedstrijd wordt volgens Jasper 2-1.
Laten we in ieder geval hopen dat VVOG1 wint!!
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.