28 April 2014 / Redactie / Algemeen
De vier kampioensschalen van Ajax komen op woensdag 30 april naar Harderwijk als daar de AJAX clinic plaatsvindt !.
Ajax en hoofdsponsor Aegon presenteren de#4oprijtour. Door het organiseren van deze tour bieden Ajax en Aegon supporters de unieke mogelijkheid om de symbolen van het succes van de afgelopen jaren van dichtbij te bewonderen. Op diverse locaties in Nederland kunnen Ajax-fans en voetballiefhebbers op de foto met de vier kampioensschalen. Voorafgaand aan het fotomoment zijn er diverse andere Ajax-gerelateerde activiteiten. Na het maken van de foto ontvangen de deelnemers een leuke give away en kunnen zij op de foto met een oud-Ajacied.
Er is tevens een app ontwikkeld die fans de mogelijkheid biedt om een Ajax-look & feel aan de foto toe te voegen. Fans kunnen deze foto direct delen via hun eigen social media kanalen, onder vermelding van #4oprijtour. Onder de deelnemers zullen mooie Ajax prijzen worden verloot.
En er is meer. Van 28 april tot 2 mei kunnen fans via de site ajax.nl/4oprijtour een foto of video uploaden waarin ze laten weten waarom de Ajax #4oprijtour naar hun dorp of stad zou moeten komen. De twee meest originele inzendingen zullen op 14 en 17 mei worden beloond met een bezoek aan de desbetreffende locatie.
De vier kampioensschalen van Ajax komen op woensdag 30 april naar Harderwijk. De #4oprijtour is die dag van 11.00 uur tot 14.00 uur te bezoeken bij VVOG Harderwijk. Op 18 mei zullen de vier schalen weer ‘terugkeren’ naar Amsterdam. Het volledige schema vindt u op www.ajax.nl/4oprijtour
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.
De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.