Feestavond volgend seizoen

6 Mei 2014 / ZAVO / ZAVO

Na een seizoen waarin er nog heel veel onzeker is met betrekking tot de de directe plaatsing van VVOG 1 in de hoofdklasse, eventuele nacompetitie, diverse toernooien en de voorgenomen verbouwing van het hoofdgebouw is het onmogelijk gebleken om een datum vast te stellen voor de jaarlijkse slotavond van de ZAVO.

We hebben daarom, in overleg met de activiteitencommissie, besloten om deze te verplaatsen naar het begin van het komende seizoen.Wij vertrouwen erop, dat er begrip is voor deze situatie bij onze leden en de vrijwilligers en bedanken allen voor de support en gezelligheid in het seizoen 2013-­2014.

Wij zullen jullie informeren zodra er meer duidelijkheid is en hopen dan op een geweldig gezellige avond en een hoge opkomst.

Met vriendelijke groet,

Het ZAVO bestuur

Lees bericht

Farhad Didari naar VVOG Harderwijk

13-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Farhad Didari. De 22 jarige keeper uit Harderwijk komt over van stadgenoot Zwart-Wit ‘63.

Lees bericht

VVOG 35+ VOETBAL FEESTAVOND

12-03-2025

Komende vrijdagavond gaat het dak eraf in de kantine op de Strokel! Met een verloting en zanger Arjo Witkamp wordt er om 21:00 afgetrapt voor de 3e helft. We hopen er met zoveel mogelijk deelnemende teams een mooie en gezellige avond van te maken. 

Lees bericht

Kafumba Cherif verlengt contract

10-03-2025

Kafumba Cherif heeft zijn contract met één jaar verlengd. Hiermee gaat de talentvolle aanvaller zijn tweede seizoen in bij de club.

Nieuwsoverzicht Archief