5 Juni 2008 / Redactie / Sponsors
Het snelgroeiende Harderwijkse sports & fashion bedrijf Telstar is de komende drie seizoenen hoofdsponsor van de VVOG-jeugd. Met deze stap onderstreept Telstar dat de voetbalsport een belangrijke doelgroep is van de grote Telstar Sports & Fashion Magastores in Harderwijk, Zwolle en Deventer. Laurens Sloot, voorzitter van de sponsorcommissie van VVOG is erg tevreden over de samenwerking tussen VVOG en Telstar: ´Telstar is een toonaangevende retailer in sport- en fashionartikelen en bovendien een echt Harderwijks bedrijf. Wij zijn er trots op dat Telstar de samenwerking met VVOG intensiveert. Erwin Westerink, bedrijfsleider van de Harderwijkse Telstar-vestiging: ´Telstar biedt een zeer ruim assortiment aan voetbalartikelen. Met de sponsoring van VVOG) willen wij Telstar nadrukkelijker promoten in de regionale voetbalwereld.´VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.