Vernieuwen machtigingen jeugdspelers

2 Oktober 2014 / Bestuur VVOG / Algemeen

Omdat er veel veranderd is binnen het zakelijke gedeelte van het bankwezen is het nodig om alle machtigingen voor de contributie te vernieuwen en te wijzigen waar nodig is.

Hierdoor is het noodzakelijk dat we alle ouders/verzorgers van de jeugdspelers van VVOG zien en men door middel van een bankpas te laten zien en een handtekening te zetten alles weer volgens de regels te laten verlopen.
 
Omdat nog niet alle ouders een handtekening hebben gezet, is zaterdag de laatste gelegenheid om dit te doen.
 
Hiervoor zullen Peter Kramer en Hetty Jansen van 8:00 uur tot 12:30 uur aanwezig zijn in de kantine. Het is dus voor elke speler nodig dat er een ouder komt die dit voor hem/haar kan regelen.
 
Mocht het ook deze zaterdag niet lukken, laat dit dan weten door een mail te sturen naar Hetty Jansen-ten Brink (hettytenbrink@tiscali.nl).
Lees bericht

Fabian Bouwman blijft, Aria Hashemi gaat

11-02-2025

Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.

Lees bericht

Derde helft na de wedstrijd tegen Scherpenzeel!

11-02-2025

Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.

Lees bericht

Update: Amauri teruggevonden

07-02-2025

De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.

Nieuwsoverzicht Archief