Aan alles komt een einde

30 September 2014 / Redactie / Algemeen

Tsja, en dan is het zover. Aan het instituut TimeFlex Football Academy komt vandaag een einde.

 

 

 

 

Drie seizoenen lang heeft TimeFlex Payrolling een uitermate belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van het jeugdvoetbal bij VVOG.Dat gold zowel de ontwikkeling in de breedte als de talentontwikkeling.De TimeFlex Football Academy heeft ook mede gezorgd voor het terugbrengen van het voetbalplezier en het familiegevoel bij VVOG.

De directie van TimeFlex Payrolling Frankt 't Jong, Marco Heemskerk en Maarten van Panhuis  hebben we al eerder laten weten dat we daar zeer verguld mee zijn geweest.

De TimeFlex Football Academy is de opmaat geweest naar een meer gestructureerde aanpak van de jeugdopleiding bij VVOG. Die professionalisering krijgt nu actieve invulling aan de hand van ons hoofd opleidingen Gerrit Hup en de zeer ambitieuze jeugdcommissie onder aanvoering van Gert Jan Krop en Antonio Vivas.Maar natuurlijk vloeit deze ook voort uit de visie van oud spelers en trainers van VVOG met als boegbeeld Henk Drost die samen met Marco Roelofsen TimeFlex Payrolling warm heeft weten te krijgen voor de financiering.

Gelukkig krijgt het instituut in de basis een vervolg met de ING Voetbal Academie en zullen we gericht op zoek gaan naar VVOG Business relaties die bijvoorbeeld een voetbalclinic willen sponsoren.

Rest niets dan dankbaarheid en nogmaals dank aan TimeFlex Payrolling

Lees bericht

Zaterdag is Mace Brouwer pupil van de week!

13-02-2025

Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.

Lees bericht

Fabian Bouwman blijft, Aria Hashemi gaat

11-02-2025

Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.

Lees bericht

Derde helft na de wedstrijd tegen Scherpenzeel!

11-02-2025

Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.

Nieuwsoverzicht Archief