De tweede seizoenshelft gaat beginnen. Een goed moment om stil te staan rondom wat regels bij wedstrijden van VVOG 1.
De KNVB heeft bepaalde regels die nagekomen moeten worden door de supporters. Het bestuur van VVOG is verantwoordelijk voor de juiste uitvoering van deze regels.
Hiervoor zijn bij de thuiswedstrijden van VVOG 1 een aantal toezichthouders/stewards aangewezen die letten op naleving van de regels. Daarbij krijgen ze ondersteuning van studenten van Landstede.
Enige regels van de KNVB zijn:
Geen vuurwerk afsteken op het sportcomplex.
Publiek mag niet binnen de afrastering komen.
T.a.v.. alcoholgebruik gelden de volgende regels.
In de kantine mag alcohol in glas worden gebruikt. Dus bier in glaswerk is toegestaan.
Op het terras aansluitend aan de kantine:
hier mag geen glaswerk, blikjes ed. aanwezig zijn. Dus bier in glas is niet toegestaan op het terras.
bier , frisdrank ed. in plastic glazen is WEL togestaan
Je mag geen alcohol vanaf het terras meenemen naar het veld. Bier langs het veld en op de tribunes is dus niet toegestaan.
We zijn een vereniging die RESPECT en FAIRPLAY met hoofdletters schrijven. Laten we in woord en gedrag laten zien dat wij die hoofdletters zeer serieus nemen.
Het bestuur van VVOG hoopt dat u zich aan genoemde regels houdt en wenst u prettige en sportieve wedstrijden toe.
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.