9 Februari 2015 / Redactie / Jeugd
Op vrijdag 13 februari speelt VVOG E1 in de tweede ronde ( laatste 16 ) om de Deen Cup in het Volendam stadion tegen ADO’20.
De DEEN Cup wordt dit seizoen voor de 11e keer gespeeld in het Kras stadion in Volendam en is opgezet door DEEN Supermarkten en FC Volendam. 32 teams van E-pupillen uit Noord-Holland en Flevoland (en VVOG) strijden tijdens de thuiswedstrijden van FC Volendam voor de DEEN Cup.
Vanuit iedere wedstrijd komt één winnaar die doorgaat naar de volgende ronde. Op maandag 25 augustus startte de 11e editie van de Deen Cup.
De E1 van VVOG speelde op 17 oktober voorafgaand aan de wedstrijd Volendam - Almere City tegen De Zouaven uit Grootebroek. De wedstrijd eindigde in 0-0. De groenhemden uit Harderwijk namen de penalty's beter waardoor zij dus aanstaande vrijdag de volgende ronde spelen tegen ADO'20 uit Heemskerk.
De DEEN Cup is een perfect een-tweetje tussen DEEN Supermarkten en FC Volendam. Welk klein voetballertje droomt er nu niet van om in een groot stadion te mogen voetballen? De DEEN Cup geeft hen die kans. Ineens staan ze in een stadion dat ongeveer 7.000 toeschouwers kan bergen. En niet alleen de pupillen zijn enthousiast, ook de ouders schreeuwen op de tribune fanatiek hun team naar de overwinning.
Aan het einde van het seizoen geeft de selectie van FC Volendam aan iedere club die zijn voorronde gewonnen heeft een clinic. Deze 16 clubs krijgen ieder twee spelers van FC Volendam op bezoek om een training te geven aan de E-pupillen.
Zo dragen DEEN en FC Volendam hun steentje bij aan het opleiden van het amateurvoetbal in de regio Noord-Holland en Flevoland.
Meer informatie over het toernooi is te vinden op de website van DEEN.
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.