28 Februari 2015 / Jeugdcommissie / Jeugd
Zaterdag speelt VVOG een thuiswedstrijd tegen sv Urk. Tijdens deze wedstrijd is Thijs van de Mars pupil van de week.
Ik vind voetballen het allerleukste wat er is! ’t Liefst zou ik de hele dag willen voetballen, maar ik moet ook naar school natuurlijk! Ik ben vorig jaar februari begonnen bij VVOG, in de F8. Volgend seizoen ga ik al weer naar de E! Het liefst speel ik in de spits, maar sta in de F4 opgesteld als middenvelder en dat vind ik ook wel leuk. De clinic met het eerste van VVOG vond ik echt super. Zondagavond kijk ik altijd met mijn vader naar Studio Sport. Ajax is mijn favoriete club! Ik zou later best wel bij Ajax willen voetballen, maar eerst in het 1e van VVOG natuurlijk! Ik vind het supercool om pupil van de week te zijn, maar ook best spannend!
Ik denk dat het 3 of 2-1 wordt
groetjes Thijs van de Mars
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.