12 Juni 2015 / Kledingcommissie / Algemeen
Woensdag 17 juni is de allerlaatste mogelijkheid om de teamtassen met kleding en alle andere zaken (ook graag lijst invullen) in te leveren.
Inmiddels zijn al veel teamtassen ingeleverd, maar door toernooien konden niet alle teamtassen worden ingeleverd.
Daarom nog één extra datum voor het inleveren van de teamtassen. Aanstaande woensdag 17 juni is de allerlaatste mogelijkheid om de teamtassen met kleding en alle andere daarbij behorende zaken (ook graag lijst invullen) in te leveren.
Vanaf 19.00 tot 20.00 uur staan de leden van de kledingcommissie klaar om de laatste tassen in te nemen. Locatie: Kledinghok / naast fysiogebouw / tegenover Athlos kantine.
Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet,
Johan, Hartger en Yvonne
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.
De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.