19 Februari 2016 / Redactie / Sponsors
Gildeslager Uit de Bosch is er zaterdag weer bij. Als VVOG Bronssponsor verzorgt hij dit keer weer een snert- en bruune bonen buffet voor de VVOG sponsoren.
Elke finale pakt slager Uit de Bosch weer uit voor de VVOG sponsoren in het gezellige VVOG Businesshome. De laatste keer met een overheerlijk stamppottenbuffet (moet u echt proberen) en dit keer, passend bij het weer en de sfeer, met een heus Snert- en Bruune bonen buffet met uiteraard de bijbehorende wegge.
Wij waarderen de kwaliteit van deze topslager.
Ga eens kijken bij de slagerij aan de Vischmarkt en maak een keuze uit een breed topassortiment. By the way Slagerij Uit de Bosch is ook te vinden aan de Stationsstraat 6 in Ermelo tegen over de Albert Heijn.
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.