30 Maart 2016 / Redactie / Algemeen
35-plus voetbal ! Gewoon lekker ontspannen een potje voetbal op de vrijdagavond.
Zoals jullie wellicht al weten (of niet ) zijn bij VVOG sinds september 35+ ers actief op de laatste vrijdagavond van de maand.
De voetbalschoenen zijn weer uit de kast gehaald en zo spelen we een gezellig potje 7 tegen 7 op een half (kunstgras)veld. Gezelligheid staat voorop maar we mogen ook constateren dat de voetbalkwaliteit per maand erop vooruit gaat, maar vooralsnog hoeft de selectie nog niet te vrezen v.w.b. hun basisplaatsen.
Het betere weer komt eraan en we zouden het fijn vinden als jullie ook de oude kicksen van zolder halen en gewoon een keertje meedoen en te kijken of jullie je voetbalkunsten nog niet verleerd zijn. Na afloop kun je, als je wilt, nog gezellig even napraten in de VVOG kantine onder het genot van een (fris)drankje.
Vooralsnog gaan we elke laatste vrijdag van de maand voetballen, maar de definitieve opzet moet nog vastegesteld worden, suggesties zijn natuurlijk welkom. Wanneer we voetballen zal te zien zijn in het wedstrijd programma op onze website.
Ben je benieuwd hoe het 35 plus voetbal in zijn werk gaat en wil je wellicht een keertje meevoetballen? Meld je dan gerust vrijdagavond vanaf 19:15 uur bij de organisatie voor verdere info. Wil je een andere keer meedoen of wil je meer informatie neem dan contact op met Jacob de Zwaan ( jacob.vvog@hotmail.com ) of Willem Hoeve (willemhoeve@hetnet.nl).
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.
De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.