Henk Verhoef gehuldigd

12 Oktober 2008 / Bestuur VVOG / Algemeen




door Bestuur VVOG

Afgelopen zaterdag na de wedstrijd VVOG – SVZW werd stadionspeaker Henk Verhoef door het bestuur van VVOG in het zonnetje gezet.

Henk is al sinds 1953!! (al 55 jaar!) actief binnen de vereniging. Als wedstrijdsecretaris van de seniorenafdeling heeft hij zich 17 jaar ingezet en op dit moment is hij 20 jaar actief als speaker bij de thuiswedstrijden van VVOG 1. Ook bij belangrijke thuiswedstrijden, zoals kampioenswedstrijden voor jeugdteams is hij altijd bereid om zijn vrije zaterdagmiddag op te offeren.

Al met al een vrijwilliger die wij koesteren, vandaar dat wij Henk even in het zonnetje wilden zetten.

Bestuur VVOG

Lees bericht

Fabian Bouwman blijft, Aria Hashemi gaat

11-02-2025

Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.

Lees bericht

Derde helft na de wedstrijd tegen Scherpenzeel!

11-02-2025

Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.

Lees bericht

Update: Amauri teruggevonden

07-02-2025

De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.

Nieuwsoverzicht Archief