Oud-lid Henk van den Brink overleden

18 Mei 2017 / Redactie / Algemeen

Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat oud VVOG-lid Henk van den Brink is overleden. Henk heeft de strijd tegen zijn ziekte op 45-jarige leeftijd helaas verloren.

In het verleden maakte Henk als keeper deel uit van de selectie van VVOG en heeft verder nog gekeept in het 3e. Daarvan ook nog leider geweest.

Aanstaande maandag 22 mei om 10 uur is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum De Elzenhof, Walstein 101 te Harderwijk. Aansluitend zal daar ook de afscheidsdienst plaatsvinden. 

De begrafenis is om 11.45 uur op begraafplaats Oostergaarde, Oosteinde 12 in Harderwijk.

Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe bij dit verlies.

 

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief