Een avondje voetbal met Kluun en Giphart in Bibliotheek Harderwijk

24 Mei 2017 / Redactie / Algemeen

Op 30 juni aanstaande organiseert Bibliotheek NW Veluwe in haar vestiging van Harderwijk een avondje Voetbal, met bestsellerauteurs Kluun (fervent Ajacied) en Giphart (rechtgeaarde Feyenoorder). Beide heren hebben zeer recent samen een boek geschreven over het Nederlands voetbal van de  laatste decennia en leggen ons uit waarom we nooit wereldkampioen zijn geworden maar het in 2022 wel waarmaken.

 Wil jij dit leuke avondje niet missen, of het misschien wel inzetten als cadeau voor Vaderdag, kijk dan voor meer informatie op: https://www.bibliotheeknoordwestveluwe.nl/nieuws/een-avond-met-kluun-en-giphart.html

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief