Paul Eppink van DVS’33 naar VVOG

28 Januari 2019 / Algemeen

Paul Eppink maakt komende zomer de overstap van Ermelo naar Harderwijk. De keeper van DVS’33 heeft voor een jaar getekend op De Strokel.

Eppink (27) werd op 19 mei 1991 geboren in Ermelo. Sinds 2011 keept hij in het eerste van DVS. Eppink is in de laatste wedstrijden na de winterstop weer uitgegroeid tot eerste doelman bij de club uit Ermelo. Na blessureleed mocht hij tegen Jong FC Groningen weer in de basis starten. De daaropvolgende wedstrijden tegen Eemdijk (5-0 winst) en Quick Boys (3-0 winst) wist Eppink zijn doel schoon te houden.

Eppink maakt het keeperstrio van VVOG compleet. Kevin Rijnvis verlaat de Groen Witten aan het einde van het seizoen, hij stopt met voetballen. Daarnaast hebben Wouter Polhoud en Melvin Betzold hun contract vorige week met een jaar verlengd.

VVOG is erg trots op het vastleggen van Eppink. We wensen Paul dit seizoen nog veel succes bij DVS’33 en we hopen dat hij komend seizoen veel hoogtepunten mag beleven bij de Groen Witten.

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief