21 Augustus 2019 / Kledingcommissie / Algemeen
Zaterdag aanstaande 24 augustus is er de mogelijkheid voor de teams die aankomende weken een oefen- of bekerwedstrijd spelen om wedstrijd kleding te komen halen. Speel je voorlopig nog geen wedstrijd dan is het nog niet nodig om tenues af te halen.
Later volgt er nog een speciaal moment voor de uitgifte van onze nieuwe tenues voor iedereen.
Daarnaast is er de mogelijkheid voor alle teams die nog geen trainingsspullen hebben, om die op te halen samen met de sleutels van kleedkamer en dergelijke.
De tijden voor de teams zijn:
08:00 - 10:00 uur JO08 t/m JO11
10:00 - 12:00 uur JO13 t/m JO19
Mocht je deze zaterdag niet in de gelegenheid zijn probeer dan eerst of je een vervanger kan regelen. Mocht dit ook niet lukken, neem dan contact op met vvog@kleding.nl voor kleding of hart.jansen@telfort.nl voor trainingsspullen.
Met vriendelijke groet, Reijntje de Vries en Hartger Jansen
Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.