2 September 2019 / Algemeen
Een nieuw gezicht binnen de vereniging geeft aanleiding om vragen te stellen. Dus voor mij een goede reden om mij even voor te stellen.
Vanaf komend seizoen zal ik de functie van Hoofd Opleidingen gaan bekleden bij VVOG.
Mijn naam is Carlo Dengerink wonende te Deventer. Al sinds jaar en dag ben ik bezig met voetbal. Eerst als voetballer bij Go-Ahead in Deventer. Bij deze vereniging ben ik ook als trainer begonnen. Na mijn CIOS opleiding heb ik bij diverse clubs op als trainer gewerkt.
In 2013 ben ik als HO begonnen bij OWIOS in Oldebroek, na 3 mooie seizoenen en het bereiken van het certificaat Lokale Jeugd Opleiding ben ik op zoek gegaan naar een nieuwe uitdaging. Deze uitdaging vond ik bij Zwart-Wit’63 waar ik afgelopen 3 seizoenen met veel plezier als Hoofd Opleidingen gewerkt heb.
De functie van HO is zeer veelzijdig. Alle facetten van het voetbal komen hierin aan bod, iets wat mij erg aanspreekt. Afgelopen jaar heb ik de opleiding Hoofd Opleiding B bij de KNVB afgerond.
Dit seizoen ben ik met veel plezier begonnen bij deze mooie club waar ik samen met trainers, coördinatoren en Jeugdcommissie mijn steentje mag bijdragen voor een goede jeugdopleiding waar kinderen met plezier voetballen.
Mocht u vragen hebben over voetbaltechnische zaken, dan kunt u contact met mij opnemen.
Met sportieve groet,
Carlo Dengerink
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.