6 September 2019 / Algemeen
We gaan morgen de nieuwe wedstrijdkleding uitgeven en we raden alle leiders aan morgen langs te komen.
Met dank aan onze kledingcoördinator Reijntje de Vries, Burns en Sandra Deinum van SD Promotions, kunnen we morgen starten met de uitgifte van onze nieuwe teamkleding. We hebben ons eerste elftal al in de nieuwe tenues kunnen zien spelen, maar nu is het zover dat we ook de overige teams van de wedstrijdkleding kunnen voorzien. Aangezien het weer een hele klus is om te zorgen dat we ieder team de tas kunnen overhandigen, vragen we wel onderstaand schema aan te houden.
Bij de uitgifte van de nieuwe kleding nemen we eerst de oude in. Vergeet die vooral niet mee te nemen.
Het schema voor het ophalen is als volgt:
07:00 - 09:00 uur JO08 t/m JO11
09:00 - 10:00 uur JO13 en JO15
10:00 - 11:00 uur JO17 en JO19 en de senioren.
Wij rekenen op jullie medewerking en tot morgen
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.