Superlot voor het Kantine team

26 November 2019 / Algemeen

Het Kantine team staat elke zaterdag voor je klaar met onder andere verse koffie, broodjes en andere lekkernijen. Deze toppers hebben hart voor hun club en hebben samen een Superlot gekocht met de Grote Clubactie. Zij maken dus ook kans op het Grote Clubactie Festijn naast al die andere mooie prijzen die beschikbaar zijn.

Hieronder nog een keer de prijzen van VVOG:

- een prachtig trainingspak van SD Sportwear
- SOS Events biedt diverse prijzen aan voor het Klimbos Harderwijk
- twee kaarten voor een wedstrijd uit de Eredivisie
- twee kaarten voor een wedstrijd van PEC Zwolle
- lasergamen bij KOK Experience
- Bioscooparrangement bij KOK Experience

Geen (jeugd)leden met een verkoopboekje gezien? Koop je loten snel en eenvoudig online door ze zoeken op voetbalvereniging VVOG op https://clubactie.nl/lotkopen Er zijn teams die nog geen enkel lot verkocht hebben, willen jullie toch nog wat voor de club betekenen? Stuur dan een mail naar jeugdcommissie@vvog.nl en koop dan nog samen een Superlot!

Je persoonlijk in de mail ontvangen digitale link is nog te gebruiken t/m 2 december, dus pak je kans!

Lees bericht

Fabian Bouwman blijft, Aria Hashemi gaat

11-02-2025

Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.

Lees bericht

Derde helft na de wedstrijd tegen Scherpenzeel!

11-02-2025

Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.

Lees bericht

Update: Amauri teruggevonden

07-02-2025

De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.

Nieuwsoverzicht Archief