6 December 2019 / Algemeen
De gepersonaliseerde VVOG artikelen die onlangs gespaard konden worden bij de Jumbo, kunnen morgen 7 december afgehaald worden bij de RSG, Eisenhowerlaan 59 in Harderwijk.
Als het goed is, heeft iedereen die een VVOG artikel bij elkaar heeft gespaard en online via MyClubStore heeft besteld, een mail ontvangen van MyClubStore met de volgende tekst:
Beste klant,
Enige tijd geleden heeft u een of meerdere (gepersonaliseerde) sportartikelen besteld tijdens de MyClubStore actie bij Jumbo Harderwijk Drielanden en/of Stadsweiden. Bij deze willen wij u informeren dat uw bestelling momenteel geproduceerd en gepersonaliseerd wordt.
In overleg met Jumbo is besloten om de uitgifte van de gepersonaliseerde artikelen te voorzien vanuit de aula van middelbare school RSG Slingerbos op zaterdag 7 december:
Adres: Eisenhowerlaan 59, 3844 AS, Harderwijk
Bij afhaling van uw bestelling, dient u onderstaande pakbon aan te kunnen tonen.
Let op: ophalen van gepersonaliseerde artikelen is enkel mogelijk op bovenstaande dagen. Bent u verhinderd? Geen probleem, op vertoon van de pakbon mag ook iemand anders uw atikel(en) ophalen.
Wij hopen u te mogen verwelkomen op de uitgifte locatie op deze dag en danken u nogmaals voor uw bestelling.
60 VVOG
Beste
Hierbij uw bestelling,
Email:
Naam besteller:
481907 |
|
VVOG - Handdoek 50x100 cm |
Met vriendelijke groet,
MyClubStore
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.
De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.