28 September 2020 / Corona
Maandagavond zijn door de overheid nieuwe extra maatregelen aangekondigd i.v.m. de grote toename van het aantal coronabesmettingen.
Eén van de maatregelen raakt de prof- en amateursport. Voor onze vereniging betekent dit dat vanmorgen de komende 3 weken bij alle wedstrijden EN trainingen geen publiek aanwezig mag zijn. Verder zal in deze periode ook de kantine gesloten zijn. De maatregelen gelden voorlopig tot dinsdag 20 oktober en zullen daarna worden geevalueerd.
Uiteraard blijft het voor de spelers, trainers/begeleiding en vrijwilligers die nog wel op het sportpark komen, zaak om aandacht en de discipline te blijven houden voor de reeds bestaande maatregelen.
De oefenwedstrijd van VVOG 1 tegen SDCP dinsdagavond gaat wel door, maar dus zonder publiek.
De nieuwe maatregelen roepen ongetwijfeld vragen op en daarom adviseren wij de website in de gaten te houden. Het bestuur komt deze week nog met aanvullende informatie oa over ouders die rijden bij uitwedstrijden.
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.