14 April 2021 / Sponsors
Per 1 juli 2021 heeft Covebo Harderwijk het goudsponsorschap met VVOG met drie jaar verlengd.
Vestigingsmanager Liesbeth Redeker zegt:
“Helemaal in deze tijd is het erg van belang dat we VVOG en andere sportverenigingen blijven steunen. We hopen net als jullie dat als de Covid-storm definitief gaat liggen, wij elkaar weer kunnen treffen bij VVOG. Wat is mooier dan een leuke en spannende pot voetbal onder het genot van een hapje en drankje. Met veel plezier heeft Covebo Uitzendgroep Harderwijk dan ook weer voor de volgende drie jaar als Goudsponsor bijgetekend!”.
Covebo, ieders wereld van werk gewoon goed geregeld. Al 20 jaar lang brengt Covebo de vraag naar flexibilisering op de Nederlandse arbeidsmarkt en het aanbod van Nederlandse en buitenlandse werkzoekenden samen. Werken vanuit het “Gewoon-Goed-Geregeld-principe” en de menselijke maat vormen daarbij altijd de basis.
Site: www.covebo.nl
Het spreekt vanzelf dat VVOG erg blij is met deze voortzetting van de sponsorovereenkomst.
Fijn dat we het al jarenlange partnerschap kunnen verlengen.
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.