Vrijwilligers gezocht voor de kantine 5 juni

23 Mei 2022 / Vrijwilligers

Zondag 5 juni  a.s. vindt op ons sportpark de Walibi Cup juni 2022 plaats. Voor die dag zoeken we nog een aantal vrijwilligers voor de kantine. De kantine is geopend van 10.00 uur tot ca. 17.00 uur. Je hoeft niet de hele dag te helpen (mag wel), maar met een paar uurtjes zijn we al geholpen. Je kan zelf het tijdsbestek aangeven. Je hoeft niet perse ervaring te hebben in de horeca. Aanmelden kan via vrijwilligers@vvog.nl, wij nemen dan contact met je op.

De vrijwilligerscommissie

Andere vrijwilligerstaken bij VVOG Harderwijk kun je bekijken via onderstaande link:

VVOG Harderwijk | Clubinformatie | Vrijwilligers | Vacatures

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief