11 Augustus 2022 / Jeugdcommissie / Algemeen
Er mag weer getraind worden! Het nieuwe trainingsschema staat op de site;
https://www.vvog.nl/teams/trainingsschema
Na de zomervakantie, in de week van 22 augustus, wordt er op woensdag ook weer gestart met de Voetbalacademie voor de JO8 en JO9
en start ook op zaterdag de Voetbalschool weer om 10:00uur voor de orka's en dolfijntjes!
Op zaterdag 20 augustus is de 2e ophaaldag van de kleding en trainingsmaterialen voor de jeugd.
Tussen 8:00uur en 9:30 uur voor de JO8-JO11
en tussen 9:30 en 11:00uur voor de JO12-JO19
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.