12 September 2022 / Jeugdcommissie / Algemeen
Beste Trainer, De eerste trainingen zitten erop, de spelers zijn dolenthousiast dat ze weer mogen voetballen en de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen is al gespeeld. Voor jou en de andere trainers van VVOG Harderwijk staat het zorgen voor zoveel mogelijk voetbalplezier bij de jeugd opnieuw bovenaan de prioriteitenlijst. |
Welkomstprogramma jeugdtrainers |
Met de start van het voetbalseizoen zien we elk jaar veel nieuwe jeugdtrainers langs de lijn. De één staat er met de ambitie om uiteindelijk bondscoach te worden, de ander om lekker met zoon of dochter op pad te zijn. Wat de ambitie ook is: om alle startende en/of ongeschoolde jeugdtrainers nog beter te ondersteunen, is het Welkomstprogramma jeugdtrainers ontwikkeld. De Aftrapmodule is hier een belangrijk onderdeel van. Hiermee krijgen onze trainers een goede start! Lees meer hierover en geef je op via onderstaande link: |
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.