6 Mei 2023 / Algemeen
Werner Pluim maakt per direct de overstap naar vv Nunspeet. De Nunspeter gaat proberen om zijn club in de eerste klasse te houden.
Werner was eerder trainer bij het tweede elftal van Nunspeet, hoofdtrainer bij SC Lemele en Zwart Wit ‘63 en assistent-trainer bij de sc Heerenveen Vrouwen. Vanaf afgelopen zomer liep hij als assistent-trainer stage bij Dwight Lodeweges en Jan Vlap voor zijn UEFA-A diploma.
De technische commissie en het bestuur willen Werner bedanken voor zijn passie en inzet in het afgelopen seizoen. We wensen hem heel veel succes bij Nunspeet!
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.
De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.