Jacob Uit de Bosch Veteranentoernooi

22 Juni 2023 / Algemeen

Aanstaande zaterdag start de 6e editie van het veteranentoernooi op ons mooie sportpark.

Maar liefst 33 teams hebben zich opgegeven in de leeftijdsklassen 35+, 45+ en dames en nieuw dit jaar Walking Football. Dat belooft met plm. 400 deelnemers niet alleen een mooi toernooi maar ook een mooi feestje te worden.

Na het toernooi start de prijsuitreiking, barbecue, verloting en feestavond. Uiteraard is het sportpark voor iedereen toegankelijk maar is deelname aan de barbecue slechts mogelijk voor de deelnemende spelers per team die zich hiervoor heeft opgegeven. Er zijn die dag nog een heel beperkt aantal plekken voor de barbecue beschikbaar bij Ben Jansen.

Het wordt mooi weer, kom dus gezellig even wat drinken.

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief