Egbert Kragt trainer VVOG 2

9 Juli 2023 / Algemeen

VVOG Harderwijk heeft Egbert Kragt aangetrokken als trainer van VVOG 2. Hij volgt Abdelkarim Yahiaoui op, die assistent-trainer wordt bij vv Zeewolde.

De ervaren Elburger is eerder hoofdtrainer geweest van onder andere S.V. ‘t Harde, ASC’62, Elburg SC en ZAC.

Daarnaast is hij absoluut geen onbekend gezicht op de Strokel, want hij is oud-keeper van de club en heeft eerder al succesvol het tweede getraind.

Egbert heeft veel zin in zijn terugkeer bij VVOG en kijkt ernaar uit om met een jonge, enthousiaste en talentvolle groep aan de slag te gaan.

Bestuur en TC zijn dan ook zeer verheugd met de komst van Egbert en wensen hem veel succes en plezier bij onze mooie club.

(Foto: S.V. ‘t Harde) 

Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief