19 September 2023 / Algemeen
Beste supporters en leden van supportersvereniging ZAVO.
Op donderdag 5 oktober organiseert het bestuur van Supportersvereniging ZAVO de algemene ledenvergadering (ALV). Aanvang 20.00 uur Sponsorhome
Agenda ALV Supportersvereniging ZAVO 5 oktober 2023
Arend Mulder en Jan Jansen (penningmeester) zijn aftredend en zijn niet herkiesbaar.
Voordracht bestuursleden en toevoeging nieuwe commissieleden.
Het bestuur draagt Ruud de Vries voor als bestuurslid in de functie van penningmeester.
Verder dragen we Kim Termaat voor als bestuurslid. Daarmee is de samenstelling weer terug op 9 bestuursleden.
Verder zijn Christiaan van den Brink, Gerrit Kroes en Ed van Briemen toegevoegd als commissieleden.
Kandidaten voor de vacatures van penningmeester en bestuurslid kunnen zich tot 24 uur voor de ALV melden bij de secretaris via mailadres: r.burgemeester57@gmail.com
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Farhad Didari. De 22 jarige keeper uit Harderwijk komt over van stadgenoot Zwart-Wit ‘63.
Komende vrijdagavond gaat het dak eraf in de kantine op de Strokel! Met een verloting en zanger Arjo Witkamp wordt er om 21:00 afgetrapt voor de 3e helft. We hopen er met zoveel mogelijk deelnemende teams een mooie en gezellige avond van te maken.
Kafumba Cherif heeft zijn contract met één jaar verlengd. Hiermee gaat de talentvolle aanvaller zijn tweede seizoen in bij de club.