Club is Koning-spaaractie van de Vomar

28 November 2023 / Algemeen

De Vomar heeft dit jaar ook weer de Club is Koning- spaaractie in het leven geroepen om een club of vereniging financieel te ondersteunen.
Leden van VVOG kunnen met onderstaande UNIEKE CLUBCODE hun Klant-is-Koning kaart koppelen aan de vereniging en direcht beginnen met sparen en de clubkas spekken!

ONZE UNIEKE CLUBCODE IS:
VVHA2022

Jij kunt VVOG Harderwijk eenvoudig steunen!
Dat doe je door je "Klant-is-Koning kaart" aan jouw club te koppelen en simpelweg bij het boodschappen doen je kaart te scannen bij de kassa.
En het kost jou niets, want Vomar maakt elk kwartaal 0,5%* van het totaalbedrag aan boodschappen van alle gekoppelde Klant-is-Koning kaarten over aan de club.

Meer info is te vinden via deze link: https://www.vomar.nl/cik 

Tot nu toe hebben onze leden volop gestemd, want wij zijn met de jaarprijs geëindigd op de 1ste plek!
Hiermee hebben we bedrag € 250 voor de clubkas gewonnen:

We zijn enorm blij met deze prijs, en bedanken de Vomar voor hun steun en uiteraard onze leden voor het stemmen!
De actie loopt nog door dus ga zo door want hoe meer leden er stemmen hoe meer steun!

Lees bericht

Zaterdag is Mace Brouwer pupil van de week!

13-02-2025

Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.

Lees bericht

Fabian Bouwman blijft, Aria Hashemi gaat

11-02-2025

Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.

Lees bericht

Derde helft na de wedstrijd tegen Scherpenzeel!

11-02-2025

Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.

Nieuwsoverzicht Archief