25 geslaagden scheidsrechterscursus pupillen E & F

22 Oktober 2009 / Redactie / Jeugd

Afgelopen maandag, 19 oktober, is er door de KNVB - Academie een scheidsrechterscursus Pupillen E en F verzorgd. De cursisten, spelers van de C1 en de C2, waren in groten getale komen opdagen. De dag begon om 10.00uur en eindigde om 16.00uur met een certificaatuitreiking.Alle cursisten zijn geslaagd en kregen van de KNVB een mapje uitgereikt met daarin een scheidsrechtersbadge, een fluit en een scheidsrechtersboekje. Met veel enthousiasme onderging iedereen het theoretische en praktische deel van de cursus.
Het ligt in de bedoeling om dit voor volgend jaar wederom te organiseren voor de “nieuwe C - spelers” zodat de fluitisten in spe, weten wat er van hen verwacht wordt als men wordt aangewezen om een wedstrijd voor een E en/of F team te leiden.
Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief