Henk Drost volgt Gerrit Hup op als Hoofd Opleidingen VVOG

15 December 2009 / Bestuur VVOG / Algemeen

Het bestuur van VVOG kan u melden dat Henk Drost in het nieuwe seizoen 2010/2011 Gerrit Hup zal opvolgen als Hoofd Opleidingen bij VVOG. Het Bestuur en Technische Commissie zijn erg content dat Henk voor VVOG behouden blijft, na het beëindigen van het trainerschap van het 1e team van VVOG.

Met zijn jarenlange ervaring als voetballer en trainer, is de TC en het bestuur van mening, dat Henk Drost van grote toegevoegde waarde is op technisch, tactisch en organisatorisch terrein voor zowel het (jeugd)kader als de (jeugd)spelers. In principe is er een overeenkomst voor een seizoen afgesloten. De intentie van beide partijen is echter om meerdere jaren samen te werken dit alles om de nodige continuïteit te waarborgen en het (jeugd)niveau op en uit te bouwen.
 
Namens het bestuur van VVOG,
Ruud Posthumus

Lees bericht

Fabian Bouwman blijft, Aria Hashemi gaat

11-02-2025

Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.

Lees bericht

Derde helft na de wedstrijd tegen Scherpenzeel!

11-02-2025

Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.

Lees bericht

Update: Amauri teruggevonden

07-02-2025

De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.

Nieuwsoverzicht Archief