4 April 2010 / Redactie / ZAVO
Niet alleen de business club pakt aanstaande zaterdag 10 april groots uit. Op die zaterdag vieren we namelijk ook de 2e voetbalfamiliedag van dit seizoen rond de wedstrijd V.V.O.G. – D.V.S.. In totaal zijn er weer zo’n 500 uitnodigingen naar de ouders van onze jeugdleden uitgegaan die daarmee met 2 personen deze wedstrijd weer gratis kunnen bijwonen. Het programma is er helemaal op gericht om er voor ouders, bezoekers en de kinderen een ontspannen middag en avond van te maken. Om één uur ’s middags is er weer een met veel toeters en bombarie omgeven jeugdwedstrijd. Daar moet u al bij zijn. Speaker Henk Verhoef zal het allemaal haarfijn uitleggen en aan elkaar praten en we hebben er ook weer gezellige en opzwepende muziek bij.VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.
Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.
Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.