Pilot techniektrainingen voor E-pupillen

21 November 2010 / Jeugdcommissie / Jeugd

De VVOG jeugdopleiding is in opmars. Eerder heb ik een artikel geschreven over de clinics, scheidsrechter- en de trainerscursus door onze Hoofd Opleidingen Henk Drost.  Graag vraag ik nu jullie aandacht voor de techniektrainingen die door Stephan de Bruin 3 dagen in de week aan een aantal E-teams gegeven wordt.

Het is een pilot om te kijken of we de technische vaardigheden van pupillen beter kunnen krijgen. Er wordt getraind met kleine groepen
om de spelers maximaal aandacht te geven, en Stephan heeft leuke oefeningen om de baas over de bal te zijn en blijven. De spelers die
meedoen zijn razend enthousiast en genieten van deze trainingen.
 
In de winterstop kijken we naar de resultaten van de pilot, en hoe we deze trainingen in kunnen passen binnen het trainingsprogramma
van de Jeugdopleiding van VVOG. Wil je een keer kijken, dinsdag donderdag en vrijdag van 16.30 - 17.30 worden op veld 4 de trainingen
gegeven.
 
Arjen Zomer
Jeugdvoorzitter VVOG
 
Lees bericht

Ryan Kwint naar VVOG Harderwijk

28-03-2025

VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Ryan Kwint. De 19 jarige linksbenige verdediger uit Harderwijk komt over van N.S.C. Nijkerk.

Lees bericht

Max Leeflang vertrekt bij VVOG Harderwijk

23-03-2025

Max heeft zijn vertrekverzoek ingediend bij de club en VVOG Harderwijk heeft besloten hieraan tegemoet te komen. VVOG Harderwijk en Max zijn tot een passende financiële regeling gekomen, zodat zijn doorlopende contract, na dit seizoen beëindigd wordt.

Lees bericht

Uitnodiging ALV (8-04, 20 uur)

23-03-2025

Het bestuur van VVOG Harderwijk nodigt alle leden en, voor leden onder 18 jaar, hun ouders of vertegenwoordigers uit voor een Algemene Ledenvergadering op dinsdag 8 april 2025 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.

Nieuwsoverzicht Archief