23 Juni 2011 / Redactie / Algemeen
VoetbalCity komt dit jaar voor de eerste keer naar vvHulshorst met haar voetbaldagen. Drie dagen voetbalplezier in de zomer vakantie met techniektrainingen en voetballen in onze voetbalstad!!
VC Voetbaldagen vvHulshorst – 3,4,5, augustus 2011 van 10-16 uur
VoetbalCity gaat dit jaar ook techniektraining aanbieden op haar voetbaldagen. Uiteraard blijven onze voetbalattracties bestaan voor komende zomer. In de ochtend techniektrainingen en nieuwe moves leveren en in de middag voetbalfun in onze voetbalstad zijn de ingrediënten voor de komende voetbaldagen.
De voetbaltrainers zijn getraind om nieuwe moves aan te leren. Hiervoor hebben wij leuke oefeningen die wij gaan aanbieden in de ochtend. Deze kun je het komende voetbalseizoen in de praktijk brengen.
In de middag vinden onze toernooien plaats in de voetbalboarding, panna veldjes, voetbalkooi en levend tafelvoetbal. Deze zullen wij combineren met verschillende schietattracties: snelheid- en gericht schieten en knikker voetbal.
Uiteraard is de lunch, tussendoortjes, AA-drink geregeld voor de deelnemers. De deelnemers hoeven dan ook geen zakgeld mee te nemen, zij worden volledig door VoetbalCity verzorgd.
Tevens krijgt elke deelnemer een nieuwe bal, bidon en een echte VoetbalCity wedstrijdshirt.
De kosten voor onze voetbaldagen bedragen €89,- per deelnemer.
Voor meer informatie en om je in te schrijven kijk op onze website:
http://www.voetbalcity.nl/voetbaldagen.html
.
Zaterdag 15 februari is Mace Brouwer pupil van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - Scherpenzaal.
Ook komend seizoen worden onze keepers getraind door Fabian Bouwman.
Aanstaande zaterdag 15 februari staat de thuiswedstrijd tegen Scherpenzeel op het programma.